FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 11Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
10-07-07 11:41  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

QŃiu skromność - skromnie powiedziane ;-D
Trzeba go "wybatożyć" w Porąbce i z lekka wyprostować mu kręgosłup ideologiczny ;-)))
Ja się doczepię do braku otworów pod zamki owiewki (limuzyny), żartowałem ;-P
Nie ruszaj już tego !!!

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
10-07-07 12:30  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

QN no w sumie jest oki, jeśli chodzi o samo wykonanie troszkę gorzej już o sam kształt no, ale na to już nie miałem wpływu …oczywiście mogłem wykonać ją sam, ale to by oznaczało, że konicznie budowy zajmie mi koleiny rok a tego nie chce. Fakt owiewki to mało przyjemny etap budowy do tego są zawsze na widoku, więc rzucają się w oczy a co za tym idzie błędy w ich wykonaniu. Święte słowa zawsze swój model mniej się podoba niż inne właśnie tak mam. Dzięki za docenienie z ust takiego specjalisty jak Ty.

Dokładnie tak jak piszecie Sleepwalker i Kari kształt w rzeczywistości jest troszkę inny, ale trzeba uszanować wizję projektanta, jeśli robi się model w standardzie. To tylko model, więc można przyjąć jakieś małe uproszczenia i przymknąć na nie oko (tu akurat miałem pecha do owiewki). Samo osobiście mam ogromny szacunek do wszystkich projektantów, więc zero problemu jest jak jest i cieszę się, że mam, co kleić :). Cieszę się, że nadal obserwujecie relację i wychwytujecie takie niuanse. Dzięki


Leszek kręgosłup to mi się wyprostuje jak wszyscy mnie zjadą za tak przeciętne wykonanie F-14 :( serio zastanawiam się czy lepiej nie byłoby schować ten model do szafy.



Zapomniałem :)…. jeśli ktoś posiada jakieś zdjęcia sondy do tankowania w powietrzu bardzo proszę o udostępnienie będę wdzięczny na maxa :)


Kari jesteś wielki :) !! Jedno zdjęcie załatwia całą sprawę :) kurr ale się przy tym narobię efekty niebawem.



Pozdrawiam

--

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (10-07-07 15:44)

 
10-07-07 15:39  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
kari   

Szukałem w pryw.arch. ale "pudło" :-)
znalazłem w necie coś takiego:
http://www.anft.net/f-14/f14-detail-refprob.htm
Mam nadzieję, że się przyda; zwłaszcza, że nie ma zbyt wielu dobrych ujęć sondy (co to sie o nią rozchodzi :-) ).
Pozdrawiam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
12-07-07 08:51  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Leszek specjalnie dla Ciebie :) …powstała sonda tankowania, która czeka teraz na odpowiednie wygięcie i pomalowanie.
Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że robiąc ją dysponowałem tylko jednym zdjęciem i to od tyłu, Kari dzięki za zaangażowanie i pomoc.




Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
12-07-07 09:51  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Czy wspominałem już, że jesteś "pogięty" ;-P
Nie musisz się tak znęcać nad moim modelem.
Ja Cię bardzo proszę ;-))) Teraz rozumiem wykonasz
taką samą z papieru 8-D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
30-07-07 08:38  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Sonda ląduje „ na sucho” na swoim miejscu po tym jak została pomalowana a następnie delikatnie przybrudzona.




Leszek dopiero zegnę się ….. oczywiście modelarsko ;-) ale to przy następnym modelu.

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
30-07-07 10:14  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Berp jesteś niemożliwy....;-))))) rewelka!!!

--

 
30-07-07 11:09  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
wojtekj 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

kurcze normalnie rewelacja!!!!

--

 
02-08-07 08:07  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Łukasz dzięki za docenienie przez takiego „wyjadacza” jak Ty :) nie ukrywam, że przydało się na podbudowanie własnego ja, które krzyczy …BERP, ale gniota skleiłeś, serio :(….
Osobiście jestem na maxa zawiedziony tym, co udało mi się do tej pory zrobić no, ale tak jak pisałem wiele razy cały czas uczę się. Powoli budowa dobiega końca i mogę śmiało powiedzieć, że F-14 to dla mnie wielka lekcja modelarstwa, która nauczyła mnie wiele żeby nie powiedzieć bardzo wiele. Wniosków było tyle, że spisałem sobie wszystko żeby nie zapomnieć o nich przy budowie następnego modelu :).

Dziś cztery elementy „grzebienie” i cztery godziny na samo przyklejenie hhhiihhiii i jak tu nie kochać modelarstwa.







P.S. Wojtek dzięki, mam nadzieje, że niebawem ja wpisze się w Twoją relację pod warunkiem, że troszkę zwolnisz i będziesz słuchał rad bardziej doświadczonych kumpli z forum ;-).

Pozdrawiam :)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
02-08-07 11:50  Re: [Relacja]..'Just do it'.. F-14 A Tomcat KA 1:33 CZĘŚĆ V
Seweryn 

 

BERP skoro uważasz że skleiłeś gniota to zabierz go do Porąbki i dokonamy jego spalenia, wykorzystamy go jako rozpałke do grilla..... Tak na maginesie powtarzam się znowu, ale to najlepiej sklejony "odrzutowiec" z kartonu. GRATULACJE i nie pi..prz głupot...

--
Seweryn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 11Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024