FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
29-01-08 22:57  Odp: [Relacja]
Hornblower-Krosn   

Witam,
za zgodą Kalifa zamieszczam nową fotkę mojego Kurska. Niewiele się zmieniło bo czasu nie było zbyt wiele, ale może dzięki temu wątek nie umrze.
Oklejanie idzie dość sprawnie. Kiosk i ten garb za nim nie są jeszcze przyklejone. Mogłoby mi to utrudnić oklejanie dna.
Kalif - a jak tam Twój Kursk?

Pozdrawiam,
Grzegorz.



--



Post zmieniony (29-01-08 23:02)

 
30-01-08 12:59  Odp: [Relacja] "KURSK" - Fly Model
OzzY 

 

Hornblower - mozesz dac wieksze fotki tego swojego Kurska?
Wyglada to bardzo interesujaco i chcialbym - mysle, ze nie tylko ja - wieksze zblizenia obejzec.
Jesli mozesz to ujecie nie 3/4 tylko z profilu, lekko nad pokladem. Jak sie nie zmiesci w kadrze - to daj powiedzmy 4 zdjecia tak jak do panoramy sie robi - ale nie robione z jednego punktu (aparat obracany w osi) bo beda znieksztalcone tylko przesuwaj aparat rownolege do kadluba. Mam nadzieje ze nie sprawi Ci to klopotu :)

 
01-02-08 23:11  Odp: [Relacja] "KURSK" - Fly Model
Hornblower-Krosn   

Witam,
przepraszam za tak długą zwłokę. Ostatnio brak czasu nie pozwala mi zajmować sie modelem. Poniżej dokładniejsze zdjęcia kostki na moim Kursku.

Pozdrawiam

--

 
02-02-08 01:47  Odp: [Relacja] "KURSK" - Fly Model
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

w "Modelarzu" były kiedyś plany "Kurska". Może one pozwolą rozwiać wątpliwości??
Pozdrawiam.

--

 
02-02-08 11:28  Odp: [Relacja] "KURSK" - Fly Model
sine 

 

wow, powtórzę za kolegami ale kostka wygląda kapitalnie! Bardzo fajny pomysł, samo wykonanie równiez wzorowe, gratulacje

--
pozdrawiam
Łukasz

 
15-04-09 18:46  Odp: [Relacja] "KURSK" - Fly Model
krystian 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 6
Galerie - 19
 

Jak się miewają Kurski? Od bardzo dawna nic się nie dzieje przy nich:(

--
U sąsiadów: Bismarck (AH)
Wspólna: LZ-129 Hindenburg 1:200

 
17-04-09 13:33  Odp: [Relacja] "KURSK" - Fly Model
Hornblower-Krosn   

Hmmm, jakby to powiedzieć-nie dzieje się nic:-(
Z powodu rozkręcania własnego interesu budowa utknęła.
Patrze na model z oooooogromną tęsknotą, ale czasu brak.
Muszę się zmobilizować i go dokończyc, bo już niewiele zostało.
Na dzień dzisiejszy wygląda tak:


--

 
10-06-09 17:58  Odp: [Relacja] "KURSK" - Fly Model
Hornblower-Krosn   

Witam,
aby wątek nie umarł zbyt wcześnie, posiłkując się zgodą kolegi Kalifa, pozwolę sobie zamieścić 4 fotki mojego Kurska. Oczywiście jest to stan na dziś. Aczkolwiek do końca budowy nie zostało już dużo.
Jeśli chodzi o sam model - to nie polecam. Chyba więcej części tu nie pasuje niż pasuje. Ale że spędziłem nad nim dość sporo czasu, postanowiłem go ukończyć. Lecz będzie to polegało tylko i wyłącznie na samym ukończeniu a nie ukończeniu najlepiej jak umiem.
Szczerze mówiąc zmęczył mnie okropnie ten okręt. Chcę po prostu mieć to już za sobą. Dlatego też nie powstanie otwartych pokryw wyrzutni więcej niż ta jedna. Tym samym pod zamkniętymi pokrywami nic nie będzie - bo i po co. A z widocznych wyrzutni tylko jedna będzie otwarta i z pociskiem. Aktualnie pokrywy nie są jeszcze doklejone. Przyklejona jest tylko ta, która jest otwarta.
Muszę jeszcze poprawić retusz, zamalować co tam jeszcze trzeba czyli, ogólnie rzecz biorąc, pracować dalej.
Z końcem lipca minie 2 lata jak go robię. To chyba już wystarczy jak na ten model. Także mam zamiar skończyć go zanim te 2 lata miną.
W rzeczywistości faktycznie robi wrażenie. Prezentuje się nie najgorzej. Ale i tak nie polecam. Surówki to raczej nikt nie sklejał.

Pozdrawiam.



--

 
10-06-09 19:16  Odp: [Relacja]
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Nic nie pasuje to znaczy ze oprocz niespasowania linii namalowanych na kadłubie nie pasują tez same siatki elemenow poszycia? Surówke ktoś chyba skleił bo była gdzies kiedyś pokazywana... wkazdym razie zamierzam sie na ten model ,bo alternatywy nie ma a OSCARy są piekne poprostu. Zamierzam swojego pomalować i ewentualnie natrasować linie podziału płytek.
Aha, śruby Ci troche dziwnie wyszły...

--

Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.


Post zmieniony (10-06-09 19:17)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024