FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
19-05-07 13:05  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
Kamil Zoszak   

MOdel jest ŚWIETNY... Idealnie dobrane kolory retuszu... Kawał dobrej roboty... Gratuluję modelu

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
19-05-07 13:17  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Szczerze? - te gąsienice z pasków wyglądają lepiej niż kombinowane ogniwka ze skanów w pozostałych relacjach z budowy tego czołgu.

 
19-05-07 14:57  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Bardzo ładnie wygląda ten chihotek, bardzo czyściutko, a gąski z pasków wyglądają super. Gratuluję Romanie, piękna rzecz, pozdrawiam.

 
20-05-07 02:14  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Autorem modelu jest p. Paweł Mistewicz, mam nadzieję że nie przekręciłem nazwiska, bo akurat wróciłem z pracy po 14 godzinach. Jesli chodzi o uwagi końcowe, to jestem w pełni zadowolony z dokładności projektu. Za co wielkie podziękowania dla autora. Znalazłem tylko 2 małe błędy:
Pierwszy to o jakiś milimetr za długie elementy błotnika z tyłu modelu, ale wystarczyło odciąć i zagięty pasek przykleić na styk.
Drugi to brak 2 sztuk żółtych obręczy dla tylnych kół, Chyba że je zgubiłemn nie jestem pewien. Pa za tym OK.
Modelu nie będę brudził, bo po pierwsze nie umiem a po drugie jak pisałem na wstępie miał to być model sklejany w celu odprężenia od kanonierki, czyli tylko standard.

--

Pozdrawiam.
-----------------

Post zmieniony (20-05-07 11:16)

 
20-05-07 08:35  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
Bartas 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4


 - 2

bardzo ładny model :D




Post zmieniony (20-05-07 13:03)

 
20-05-07 09:14  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Gratuluję, model wyszedł Ci bardzo ładnie. Nie sądziłem, że będzie się tak fajnie prezentował. Szkoda tylko, że w niektórych miejscach autor go uprościł - ale to tylko takie moje małe "ot";-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
20-05-07 11:17  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Rzeczywiście. Przekręciłem. Najmocniej p.Pawła przepraszam i pozdrawiam.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
20-05-07 13:24  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Gratuluję. Model czysto sklejony, bardzo dobry retusz, wszystko wygląda świetnie. Roman, odnośnie Twoich uwag potwierdzam brak pary obręczy dla jednego z kół napinających (cz.59, 59a). Elementy te w trakcie przygotowania modelu do publikacji musiały gdzieś umknąć, co jest oczywiście moją winą.
Jeszcze raz gratuluję i serdecznie pozdrawiam, Paweł.

 
20-05-07 15:01  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Swietnie zobaczyc tak szybko ukonczony najnowszy model. Podoba mi sie i na pewno moja chrapka, azeby zabrac sie za niego jest jeszcze wieksza jednak musi on poczekac jeszcze troche :) Co do Twojego wykonania to jedynie przyczepie sie do braku uwypuklenia nitow - to z pewnoscia wzbogacilo efekt wizualny.

Gaski z paskow wygladaja jak w przypadku Panzer 38(t) od Bartka bardzo dobrze. Ja jednak prosilbym Ciebie o jeszcze kilka fotek, ana ktorych moglbym dokladniej zobaczyc te czesc czolgu. Nie kusilo Cie zrobienie gasek z pojedynczych ogniw?

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
20-05-07 21:38  Re: [Relacja] Chi-he MM1-2 2006
Eryk 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Gratuluję, piękny modelik :-]

--

May the force of superglue be with you :-)

Post zmieniony (20-05-07 21:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024