FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-03-07 18:09  [Relacja] Japoński czołg średni Chi-he
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam Szanownych kolegów i kolezanki:) na wstepie chciałem przeprosić gdyż miała być relacja z budowy PIetropawłowska ale....dusza pancerniaka wzieła gore:)

o modelu:
model japonskiego sredniego czołgu "Chi-he" opracowany został przez Pana Pawła Mistewicza i to juz chyba wszystko wyjasnia:) w zasadzie do niczego nie mam zastrzeżen wydrukowany na dobrej jakosci papierze , jakośc druku rewelacyjna (zwłaszcza porownujac wczesniejsze wydnia:P) zadnych przesuniec kolorów nie ma , piekna kolorystyka ( czołg w malowaniu trojbarwnym z oznaczeniem jednostki na wieży)
budowa:
stan praca na dzien dzisiejszy :

http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg 1.imageshack.us/my.php?image=abcd0014jl8.jpg
http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg 1.imageshack.us/my.php?image=abcd0015kz0.jpg
narazie skonczyłem szkielet i zabralem sie za zaluzje silnika<?> jest troszQ zabawy co do retuszu :
http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg 00.imageshack.us/my.php?image=abcd0016is6.jpg
i to w sumie tyle:P narazie wsjo pasuje OK:)

PS chciałbym zaznaczyc iz prowadze ta relacje nie dlatego zeby pokazac jakim jestem dobrym modelarzem(nie sugeruje ze ktos tak robi) tylko zeby czegos sie nauczyć od Was. Daleko mi od poziomu prezentowanego przez chocby tak zacnych forumowiczów jak Wisa czy Janek...wiec nie spodziewajcie sie rewalacji , aczkolwiek chciałbym zaznaczyć iz włoze w to duzo pracy i cierpliwosci i zobaczymy co wyjdzie:) ps jesli coś nie tak ze zdjeciami czy cos to mowcie jestem zielony jeslo chodzi o relacje

pozdrawiam vaR :)

--



Krzys
Poprawiłem temat na czytelniejszy bo w ostatnim czasie pokazały się dwa Japońskie czołgi średnie i teraz wiadomo o który chodzi.
Zdjęcia najlepiej wstawiać jako miniaturki, imageshack generuje gotowy kod do wstawienia na forum, gdyby były jednak jakieś problemy to na górze forum masz odnośnik do wątku wyjaśniającego wszystko krok po kroku.

P.S.
Staraj się być konsekwentny albo wszędzie polskie znaki albo nigdzie.

 
25-03-07 15:29  Re: [Relacja] Japoński czołg średni Chi-he
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

witam :)
hadim thx za motywacje:) co do tematu to myslałem ze jest bardzoczytelny :) aczkolwiek jesli Pan krzys uznał ze nie widocznie nie miałem racji :) .Co do farbek to mysle ze sturmovik wyjasnił wsjo:) farbka przed dokładnym wymiaszaniem ma zupełnie inny kolor niz szukany wiec niech nie zmyli Cie poczatkowy jej kolor. Farbki dobierałem sam i uzywam ich jako oryginalny kolor bez domieszek :)
Relacja:
zabrałem sie za zaluzje silnika no i coż jak pisałem wczesniej jest troche dłubania :P.Mam obawy co do nich nie wyszły zbyt idelanie ale ocencie sami :
Thumbnail for forums (1)
i jeszcze ogolny wyglad tego co udało mi sie zlepić:
Thumbnail for forums (1)
no coz to tyle mam nadzieje ze komus sie przysłuzy ta relacja :) jesli robie cos nie tak to piszcie dzikuje za wszelka konstruktywna krytyke :) ps naumiałem sie chyba wstawiac zdjecia heh :D
(chcialbym zaznaczyc iz poszycie przy zaluzjach jest narazie polozone do fotki na sucho)
pozdrawiam vaR



Post zmieniony (25-03-07 15:30)

 
25-03-07 17:17  Re: [Relacja] Japoński czołg średni Chi-he
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

hmmm ja mam nieco inne zdanie aczkolwiek zgodze sie z przedomowca na 1 model sie nienadaje. W opracowaniu ( co jest według mnie super, ukłony dla autora )jest mozliwosc wykonania go w prostrzej wersji np bez zaluzji z łatwiejszym układem jezdym itpi jest to pieknie oznaczone no i jeszcze cena bardzo przystepna wiec nie martw sie kupuj sklejaj jak co słuze radą w miere własnych mozliwosci :)

 
28-03-07 22:58  Re: [Relacja] Japoński czołg średni Chi-he
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam i na wstepie bardzo dziekuje ze nie pozwoliliscie aby moj watek spadł w czeluscia forum....Walcze z poszyciem .Zrobilem zaluzje i oklejam kadlub jutro wstawie fotki :) dzieki za wsparcie a z tym zielonym to pewnie masz racje :) mozliwe ze pomyliłem sie aczkolwiek nie jest zle :) zobaczymy jutro pojade o qpie ten kolor o ktorym mowisz hadim :) i zobaczymy.
Pozdrawiam vaR

 
29-03-07 12:12  Re: [Relacja] Japoński czołg średni Chi-he
vaR 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam :) zgodnie z obietnica wrzucam fotki :)

Model:
narazie wsjo idzie ok wszytkie czesci pasuja nie ma problemu aczkolwiek jest zabawy z retuszem <Kamuflarz trojbarwny>
No i zaluze silnika nalezy uwazac gdyz skadaja sie z poszczegolnych czesci i zwrocic uwaga nalezy na zachowanie wszystkich na jednym poziomie tzn w jednym rownym rzedzie w zasadzie reszta to pikuś :) . Narazie duzo niezdziałałem oto efekt moich zmagan : rzut oka na całość :
Thumbnail for forums (1)
i jeszcze:
Thumbnail for forums (1)
Thumbnail for forums (1)
hmm no i moje bledy :


Thumbnail for forums (1)
skopałem tutaj to poszycie tzn łaczenie poszycie gornego z bocznym

korzystajac z okazji chcialbym rowniez pochwalic sie budowanym rownolegle Ba-64 mam nadzieje ze nie zasmiecam tego watku czy coś<?>:
Thumbnail for forums (1)
Thumbnail for forums (1)Thumbnail for forums (1)


Mam nadzieje ze nikt sie nie gniewa za ten badz co badz off topic i nikomu nie przeszkadzajafotki jesli tak to usune zdjecia:) pozdrawiam i prosze o konstruktywana krytyke wiec oceniajce :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024