FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
13-01-07 03:02  Re: [relacja] C-130 Hercules
hide   

Na ostatnim zdjeciu białe fragmenty to brak retuszu czy przeklamanie aparatu ?

Przy okazji rób zdjęcia na jednolitym tle. no rozwinietym brystulu.

--
sto rąk mam...
sto sztyletów...
gdy zechce...
sto ran zadam...

wiec śpij aniele mój, może sen uchroni cię przed moim złem...

 
23-01-07 23:23  Re: [relacja] C-130 Hercules
slady82 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dobry.
Dzisiaj chciałem pochwalić się co zmajstrowałem przez ostatni 2 tygodnie w wolnym czasie miedzy robieniem projektów na studia. W sumie nie za wiele ale zawsze coś i pomału przybliża to do końca budowy tego "potwora ". A odcienie malowania dalej są różne :)
Co do zdjęć to sie poprawiłem ale nie wiem czemu na białym tle mój aparat czasami gubi ostrość. Trzeba coś w nim pogrzebać i pozmieniać mu opcje.



Po zamocowaniu na sucho przedstawi sie to tak:



i porównanie z "poczciwym dziadkiem" Mustangiem



i ogólnie całość co zdziałałem do tej pory



Narazie tyle jak coś znowu zdziałam to sie odezwe. Pewnie znowu za jakiś czas (końcówka semestru)
Pozdrawiam

 
04-02-07 08:43  Re: [relacja] C-130 Hercules
Bishoprd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam
Jestem jak najbardziej za wykonaniem galerii B - 52. Model ten sklejam juz bardzo dlugo i jakos nie moge sie przelamac zeby go skonczyc. Tyle innych pomyslow. Jest naprawde ogromny, wyglada pieknie ale ile miejsca zajmuje...
Pozdrawiam
Robert

 
24-03-07 10:33  Re: [relacja] C-130 Hercules
kocjano 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mam pytanie do Autora relacji.
Powiedziałeś, że kupiłeś model w sklepie GPM-u.
Na pierwszym obrazku, zmieszczonym przez Ciebie, jest okładka tego modelu, która pochodzi z wydania pierwszego.
Natomiast na stronie GPM-u jest pokazana okładka z drugiego wydania.
Jak to w końcu z tym jest?
Czy to by wychodziło na to, że GPM oferuje drugie wydanie modelu, a w rzeczywistości sprzedaje pierwsze?
Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję!
Pozdrawiam i życze powodzenia w sklejaniu modelu!

P.S. Model wcale nie wygląda tak źle, jak sądzisz. Myślę, że jest na całkiem przyzwoitym poziomie, a te przebarwienia nie rzucają się aż tak bardzo w oczy. Gdybyś o nich nie powiedział, pewnie wcale bym ich nie zauważył.

Pozdrawiam!



Post zmieniony (24-03-07 10:34)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024