FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
18-04-07 22:18  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

robal - masz takie robione na prędce



--
Ostatnio ulepiony - taki tam mały "cołg"

 
18-04-07 22:22  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

...no to się cieszę, że zamówiłem :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
18-04-07 22:29  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

BeBe wbrew pozorom ma. Widziałem jak przywożą taki pakiet różnych czasopism do kiosku. Z reguły jest przewiązany takim plastikowym paskiem ściskanym przez maszynę (tak jak np. paczki z Merlina). Jeśli jakaś gazetka jest większego formatu to wystaje z takiej paki "makulatury". A jesli wystaje to........ nie muszę kończyć.
Zapewne do większych punktów przywożą więcej prasy ,i być może wówczas jest inaczej pakowana, np. karton.
Ten sam problem ma inne wydawnictwo , wspominałem o tym przy ich Jaku.
I szczerze mówiąc jestem ciekawy dlaczego tak trzymają się tych większych formatów.

--


 
18-04-07 22:38  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Ja swój egzemplarz również kupowałem w innym kiosku niż zwykle.... u mnie było znów połamany... Może pani znajdzie frajera, który kupi uszkodzone skrzydło....

--

 
18-04-07 22:43  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Raduss napisał:
>I szczerze mówiąc jestem ciekawy dlaczego tak trzymają się tych większych formatów.

Bo większość ludków ma skanery A4 :-)

na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

Post zmieniony (19-04-07 09:41)

 
19-04-07 08:22  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Dzięki zetpt :), oczywiście smakowity jak zawsze :P. Zamawia ktoś z Wrocka w jakimś sklepie z modelami coś (i żeby jaczka mieli)? Chętnie się podzielę kosztami przesyłki i łyknę to cudo (dla jednego modelu w takiej cenie (tfu! co ja gadam! :D) raczej się nie kalkuluje). Skoro wszystkie są pogięte to chyba nawet nie opłaca mi się łazić po mieście w poszukiwaniu dobrego egzemplarza. Szkoda tylko, że prawdopodobnie pójdą na przemiał :/...

--
**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
19-04-07 09:36  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Kroolo, dołączam się do Twojego pytania. Przecież dwa lata został wydany model Folgore, właśnie w normalnym formacie A-4. W środku mogliśmy znaleźć informację, że od tego numeru wszystkie modele będą ukazywały się w A-4, w celu ułatwienia ich dystrybucji. Niestety Folgore był jedynym i ostatnim numerem wydanym w tym formacie. Ciekaw jestem dlaczego.

--

 
19-04-07 09:40  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Pytanie było Radussa ;-)

Osobiście też wolę standardowy A4, ale to już chyba OT się zrobił okrutny...

 
19-04-07 10:46  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
siennia 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5


 - 2

Ja swojego Jaka kupiłem w saloniku prasowym Inmedio - był prościusieńki, aż się zdziwiłem. Czyli jednak można...
A modelik miodzio, podoba mi się. W końcu chyba się "odważę" na Hala ;)

pozdrawiam

--
Ukończone:
Fokker E.III <> Avia S-199 <> PWS-50 <> Avia B 534 <> Lublin R-VIII bis <> PZL-P11C <> A6M2 Zero <> Fokker Dr.1
Pod nożem: ???

 
19-04-07 11:10  Re: [pytanie] Jak-1b od AH
Eryk 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Ja w tym samym saloniku co siennia kupiłem jaka. Tak samo prościuśki bez żadnych zagięc :-] Bardzo podobają mi się kolory modelu.

--
May the force of superglue be with you :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024