FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
13-03-07 18:01  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
MariuszB   

Przepraszam Was za to pytanie, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że wątek jak otwierałem to jeszcze nie było wypowiedzi Piotra D., dlatego zadałem pytanie.
Co do tego czy czytałem wątek to odpowiem, że przeczytałem go, a teraz nawet drugi raz, żeby zobaczyc kiedy przegapiłem informację na ten temat (czasami człowiek musi odejść od komputera, np. na obiad i dopiero jak wróci formułuje swoja wypowiedź).

 
13-03-07 18:11  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
jacko1971   

Mam, model wart jest swojej ceny, polecam pancerniakom ( chyba sam się za niego wezmę...)
Pozdrawiam
JSK

 
13-03-07 18:34  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Comodus, chyba trochę niechcący zrobiłeś porównanie obu opracowań.
Moja niewiedza bierze się stąd, że nie miałem do tej pory okazji przejrzeć tego co wydał Hobby Model. Prosiłbym, jeżeli oczywiście można, o małe porównanie druku. Z góry dziękuję.

serwusik

serwusik

Post zmieniony (13-03-07 18:40)

 
13-03-07 18:41  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Przepraszam za off-topic, ale nie moge nie wykorzystac okazji by wyrazic szczery podziw i uznanie dla pracy Pana Pawla Mistewicza - Jego twierdzenie, ze modele sa przeznaczone dla poczatkujacych i srednio-zaawansowanych modelarzy powinno byc chyba zamienione na: modele dla malo i srednio lubiacych nadmierna szczegolowosc. Bo modele Pana Mistewicza (sklejam samoloty wylacznie i o nich wyrazam opinie, ale prawem serii - zapewne inne opracownia nie ustepuja jakoscia tym lotniczym) sa opracowane tak dobrze, ze nawet zaawansowani stazem i umiejetnosciami modelarze z pewnoscia sklejaja je - zeby nie byc goloslownym - porownajcie niedwany watek: najlepszy model w MM - wiele z glosow oddali ludzie, ktorych kunsztu nikt nie neguje, a czesto glosy owe byly oddawane wlasnie na modele Pana Pawla).

Chce serdecznie i goraco podziekowac Panu za te radosc jaka dawalo, daje i - nie watpie w to - bedzie mi dawac klejenie samolotow opracowanych przez Pana.


Pozdrawiam

--
---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

 
13-03-07 18:53  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

>modele dla malo i srednio lubiacych nadmierna szczegolowosc.< otóż to ;-)

--


 
13-03-07 18:55  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Oglądałem dziś ten model. Nie kupiłem, bo to nie moja działka, ale jestem pod dużym wrażeniem zarówno jeśli chodzi o opracowanie jak i druk. Oby każdy następny MM był tak świetnie wydrukowany! Nic tylko czekać na jakieś latające cudo projektu Pana Pawła;]
Pozdrawiam

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
13-03-07 20:06  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
LELO   

Ciekawy temat , niska cena , opracowanie modelu pozwala na dodanie paru elementów waloryzujących i jest dużo zapasu kolorów , z którego można dorobić nity . Za taką cenę jestem mile zaskoczony .

--
Pozdrawiam .

 
13-03-07 20:14  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
Inarus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja już go sklejam. Może otworzę relację ???

--
MetallicA 4ever

 
13-03-07 20:25  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
msegen 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 5
 

witam


ja kupiłem ten model i jestem zadowolony z niego

narazie jestem na początku sklejania modelu.

 
13-03-07 21:54  Re: [zapowiedź] Chi-He Mały Modelarz 1-2/06
Puny 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

juz sklejacie ? Panowie ?!!!! to trza zaczekać, aż druk się utleni hehehe

--

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
z pokorą do rąk i umysłu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024