FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-03-07 10:43  [Zapowiedź] Krasnyj Kawkaz z Oriel'a
KoValus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wiem, że Sebastian założył już podobny temat, jednak moderatorzy zdążyli już go zamknąć, zanim mogłem się wypowiedzieć, otóż informacja na gryfie nie jest jedyna. przeglądając kiedyś rosyjskie forum kartonowe znalazłem link do budowy surówki modelu:
http://www.cardarmy.ru/forum/viewtopic.php?t=1259&start=0. Jak widać szykuje się naprawdę świetny model, oby tylko drukarnia nie zawaliła.
Pozdrawiam:)

 
04-03-07 10:58  Re: Krasnyj Kawkaz z Oriel'a
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Model wygląda nieźle, ale jeżeli do instrukcji zastosują te rendery co w wątku to będzie to spory minus. Są kompletnie nieczytelne.

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
04-03-07 11:17  Re: Krasnyj Kawkaz z Oriel'a
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Dzięki za link, surówka wygląda naprawdę niezle !

--

Teoretyk ostatnio...

 
04-03-07 11:25  Re: Krasnyj Kawkaz z Oriel'a
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Mea culpa, ale cieszę się, że jest w końcu wątek merytoryczny:) Kovalus - dziekuję i przepraszam - moje intencje były czyste i gładkie jak pupcia niemowlęcia:)

Myślę, że wątek Sebastiana usunę i w ten sposób będzie można kontynuować dyskusję w tym.

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-03-07 13:32  Re: Krasnyj Kawkaz z Oriel'a
KoValus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie ma sprawy StuG:) Tłumaczyłem sie tylko, dlaczego zakładam nowy wątek:)
Polecam przeglądnąć rosyjskie forum, znajdują się tam też fotki z budowy innych nowości z Oriela:)
Pozdrawiam

 
04-03-07 16:38  Re: Krasnyj Kawkaz z Oriel'a
paakub 

 

Witam,
Troche mam klopoty z otwarciem tego linku..:-(

Pamietam, na stronie Navarina glosowalismy nad nastepnymi modelami okretow, ktore mial wydac.
Czuje, ze bedzie wysyp sowieckich krazownikow: Kransnyj Kawkaz, Kirov, etc...........

Moze za rok lub dwa, nasz kochany ASKOLD sie ukaze...............
Juz nie mowiac o VARJAGU, BORODINO.......

Piotr

 
04-03-07 16:58  Re: Krasnyj Kawkaz z Oriel'a
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

szczegolowosc rozwala. na plus oczywiscie... ciekawe czy wiekszosc uszczegolowienia to elementy obowiazkowe czy "dla chetnych". Chociaz ja bym z nimi powalczyl mimo srednich umiejetnosci i cierpliwosci... I nie wiecie moze, czy to jest temat tylko dla Oriela czy moze tez dla jakiegos polskiego wydawnictwa? Modelika najlepiej? ;] bo zdazaly sie tego typu duble [Pietropawlowsk i sewastopol], przy czym jednak polskie wydawnictwo przypadlo mi bardziej do gustu jesli chodzi o druk. Tzn, sewastopola nie mam, ale retwizana tak i niestety zdazyly sie nieprzyjemne przebarwienia...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024