FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
17-10-06 14:00  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
82RObert82 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Dzisiaj zamknąłem kabinę. Model skleja się cudownie, tak jak pisałem post wcześniej, jest to mój pierwszy model od Hala, wcześniej tylko sklejałem modele Fly’a, ale to nie oznacza ze modele Fly nie są sklejalne. Po spitfire zamierzam skleić Typhoona z Fly’a. Relacja też będzie. Bałem się, że będę miał problem z oklejeniem kabiny poszyciem, ciągle myślałem, ze popełniłem jakieś błędy przy sklejaniu i że to się na mnie zemści i będzie widoczne. Ale to nie oznacza ze nie popełniłem żadnych błędów, jeszcze uczę się dokładności i musze przyznać że popełniłem błąd, ale pokombinowałem i jakoś wyszło.



Pozdrawiam RObert.

--
Szukajcie mnie tam, gdzie mnie nie ma!!

 
26-10-06 20:41  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
82RObert82 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Wiatm :)
Prace w hangarze trwają.
Oto co udało mi się zrobić.


Pozdrawiam RObert.

--
Szukajcie mnie tam, gdzie mnie nie ma!!

 
26-10-06 20:53  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Pierwsza relacja i jak narazie bardzo udana (sam model oczywście też).
Czekam na ciąg dalszy. :)

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
26-02-07 16:05  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
Eryk 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Może jakieś nowe fotki ????

--
May the force of superglue be with you :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024