FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-01-07 00:03  [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
areck 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Najbrzydszy samochód świata :-)))

Sklejanie tego potworka zacząłem pare miesięcy temu, później odstawiłem go na półkę i wróciłem przy okazji awarii komputera...nuda pomaga wrócić do sklejania :-)
Stan na dzień dzisiejszy

Porównanie z Halftrackiem z Fly Model

Graty, które mają być na pace (to coś co wygląda jak..jak pogniecione coś :) to worki..nie wiem czy wylądują na modelu czy w koszu)

Tutaj mój szkodnik chciał koniecznie znaleźć się na forum :)..w tle widać (prawie widać) drugiego szkodnika


Układ wydechowy nie jest przyklejony dlatego tak sobie zwisa
To nie jest makro i wszystkie widoczne błędy są rzeczywiste :)..no może nie do końca

--

Pozdrawiam areck GG 1879771

 
30-01-07 00:27  Re: [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
Eryk 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Super, extra... naprawdę piękny model ci wychodzi narazie. Czekam na nowe zdjęcia.

--
May the force of superglue be with you :-)

 
30-01-07 08:05  Re: [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Do standardów brzydoty dorzuciłbym jeszcze coś ze współczesności tj. Renault Thalia. Przepraszam wszystkich posiadaczy tego auta, którzy poczuli się tym urażeni:) A tak merytorycznie to znacznie poprawileś jakość retuszu w porównaniu z tym bijącym po oczach halftrackiem. Woreczki wyglądają ładnie, więc jeśli masz je gdzieś rzucić to na pakę. A nie próbowałeś wykonać ich z jakiegoś cienkiego materiału? Efekt mógłby być interesujący.

 
30-01-07 08:58  Re: [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Ładna robota!
Ale uważaj na swoich szkodników - na Forum było już kilka opisów perfidnej akcji tych stworzeń...Szkoda by było tak fajnie zapowiadającego sie modelu...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
30-01-07 11:32  Re: [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
Michał   

Jak narazie bardzo ładnie, oby tak dalej. Będę obserwował, i mam nadzieje że doczeka on końca.

 
30-01-07 16:04  Re: [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

areck - Ładnie ci to wychodzi, mała uwaga, widzę że nie masz jeszcze kół, te z wycinanki są troszkę za dużę,
ja zmiejszyłem o jeden "ząbek" bieżnik, moje kółeczka możesz zobaczyć tu.
Będę musiał chyba dokończyć swojego.

pozdrawiam zetpt

 
23-02-07 01:16  Re: [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
areck 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Witam ponownie, przed chwileczką dokleiłem do modelu ostatnią część- jeszcze wikol paruje:) - więc trzeba pare fotek na gorąco pokazać :). Model jest dość rozbudowany, tylko w przedziale silnika jest dosyć duże uproszczenie. Jakby ktoś nad nim dłużej posiedział to "wyciśnie" z wycinanki dużo więcej- dla mnie to tylko model relaksacyjny (jak każdy :) ). Najmniej zadowolony jestem z kół :(



->zetpt
koła są takie jak w wycinance, nie zmniejszałem ich bo były gtowe na samym początku, jednak wbrew temu co widać na zdjęciach odległości między kołami i błotnikami to tak z 2 mm, więc aż tak ciasno nie jest :)

--

Pozdrawiam areck GG 1879771

 
23-02-07 12:42  Re: [relacja] Krupp Protze Modelik 1/06
choochoo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Swietny ten samochodzik :) Wydanie Modelika zadbalo o sporo ilosc elementow :)

pozdro :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024