FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-02-07 22:33  [galeria] Messerschmitt bf109
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Jako, że zauważyłem na forum galerię podobnego samolotu, postanowiłem zrobić parę zdjęć leżącego ok. roku na półce messerschnitta. Wydawnictwo o ile się nie mylę to Answer ( a może Angraf). Model sklejony w standardzie, z minimalnym retuszem krawędzi.

 
17-02-07 23:04  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

EEE, no widze ze mojego musze chyba schować:) Piękny;]

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
17-02-07 23:06  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
mikoaj68 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Może podałbyś jakieś uwagi dotyczące tego opracowania?
Pasowanie elementów itp.

 
17-02-07 23:11  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Model sklejało się świetnie. Bardzo dobrze opracowany. trochę czasochłonne było wymodelowanie chłodnicy z lewego boku, oraz rur wydechowych, nie używałem wtedy szybkich klei, a na butapren trzeba trochę czekać. Ogólnie opracowanie było super, wydrukowany był nawet lekki "brudzing".

 
18-02-07 09:38  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
kari   

Model OK, za to opony kół jakieś mizerne (cieniutkie) i świecą się jakby były natarte "słoniną" lub "szuwaksem" ;-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
18-02-07 09:56  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Hej
Całkiem fajny model, może się podobać. Brakuje antenki tylko. Jakim lakierem polakierowłeś model? Jak dla mnie trochę za bardzo się świeci.
Ja też sklejałem ten model, galerie można zobaczyć na stronie klubu modelarskiego z Lublina , pełna relacja z budowy na sąsiednim forum.
Pozdrawiam :)

--

 
18-02-07 10:05  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Fakt trochę przesadziłem z lakierem. A jest to lakier akrylowy w sprayu, z serii samochodowych.

 
18-02-07 11:00  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
Marian 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Fajne Foteczki. Modelik udał sie Tobie super. Też go popelniłem stoi na szafie generalnie uważam że było to bardzo dobre opracowanie.

--
Cale zycie z wariatami...

Marcia bardzo cię kocham i dziękuje za cudownego synka :-)

 
18-02-07 11:44  Re: [galeria] Messerschmitt bf109
Thunder909 

 

Z tym lakierem to nie katastrofa. Psiknij model jeszcze raz, tylko matowym lakierem acrylowym i po placzu ;-) Zamaskuj kabine zeby szybki nie zmatowialy. Rame kabiny mozesz pedzelkiem pociagnac. No i bedzie cacy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024