FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-02-07 09:54  [Galeria] He-70 z Australji
Andrew 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziendobry

Nazywam sie Andrew ( Andrzej) Inwald. Od okolo czterdziestu lat mieszkam w Australji.
Nie mam polaczen z Polska, bardzo malo mowie po Polsku, a nie pisalem po Polsku tez od prawie czterdziestu lat- wiec prosze o zrozumienie jesli "dziwnie" pisze.

Jako pietnastolatek sklejalem "Male Modelarze"- a kartonowe modelarstwo "odnalazlem" kilka lat temu w jako modele w wersji cyfrowej. Kolega przywiozl mi z Polski kilka modeli Halinskiego, GPM , Fly model - ale balem sie ich sklejac - bo ja zawsze nawet w prostych modelach cos "sknocilem" i musialem wydrukowac zepsute czesci.

Od pewnego czasu projektoje modele samolotow. Stopniowo podnosilem "standard" dodajac- szybki, wyposarzenie kabiny, detale podwozia i osobne i ruchome stery. Wymyslalem rozwiazania techniczne pozwalajace bardzo przecietnemu modelarzowi jak mnie osiagnac dosyc efektowne rezultaty.

Tu jest model "testowy" - He-70 w kolorach Hiszpanskiej wojny domowej. Ten model wkrotce wydam w formie cyfrowej.



 
11-02-07 10:01  Re: (galeria) He-70 z Australji
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

No kolego ładnie!
Witamy na konradusie!

Co do Twojego polskiego ... to piszesz lepiej niż niektórzy autochtoni kraju nad Wisłą!

--
Fanatyk Kartonu

 
11-02-07 10:05  Re: (galeria) He-70 z Australji
Kamil Zoszak   

NO to powiem Ci szczerze.....
Takiego modelu to jeszcze nie widziałem (chodzi mi o konstrukcję).... Obecnie w świecie modelarskim (według mnie) panuje moda na modele o bardzo dużym uszczegółowieniu albo o bardzo niecodziennej tematyce (prototypy i dziwactwa - ogólnie coś nowego).... A tutaj mam teraz małe pytanko... Jeśli będziesz go wydawał w wersji elektronicznej to czy mógłbyś się z NAMI podzielic????
MOdel jest naprawdę Ciekawy i bardzo ładnie wykonany....


P.S. MOgę to powiedziec...... WITAMY w KRAJU !!!!

--
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną

 
11-02-07 10:24  Re: (galeria) He-70 z Australji
mak 

 

NORMALNIE szock!!!!!!!super kolorystyka i wykonanie, GRATULACJE pomysłu i oby tak dalej!!!!!!!

 
11-02-07 11:18  Re: (galeria) He-70 z Australji
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Witam.
Temat modelu bardzo ciekawy, jaka jest skala tego modeliku ?
Może nawiąż współpracę z którymś wydawcą w naszym kraju.

--


 
11-02-07 11:23  Re: (galeria) He-70 z Australji
Ryszard Borowiak   

Witam Andrew. Dołaczam sie do opinii Radussa. Pomyśl o wydrukowaniu tego modelu w Polsce. W końcu i Niemcy też takie rzeczy kupują

 
11-02-07 11:24  Re: (galeria) He-70 z Australji
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Witaj Andrew :)

Fantastyczny ten Twój Heinkel. Nie dość że to perełka wśrod masy messerów i spitów to jeszcze tak dobrze wykonany ! Gratulacje :)
Pozostaje czekać aż gdzieś zamieścisz jego wycinankę. W jakiej skali go zaprojektowałeś ?

pozdrowienia
randar

--




Post zmieniony (11-02-07 11:27)

 
11-02-07 16:49  Re: (galeria) He-70 z Australji
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Świetna robota.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
11-02-07 17:40  Re: (galeria) He-70 z Australji
Iskra 

 

Andrew, ja również gratuluję pięknego modelu! No i czekam na informację, jak go zdobyć. Piszesz, że wydasz go w formie cyfrowej - czyli w Internecie?

Pozdrawiam
Paweł vel Iskra


PS. No i naturalnie - witam na forum!

 
12-02-07 00:36  Re: (galeria) He-70 z Australji
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Super. Nareszcie jakiś samolot w barwach z tego okresu:D Dobra robota Andrew:] Jestem pod wrażeniem, byłoby świetnie gdyby model został wydany:] pozdr.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024