FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
17-02-07 23:20  Re: [mini-recenzja] Shinhoto - (model-hobby 1:25)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Piter, dzięki za wsparcie. Faktycznie przydałoby się więcej LUZU.

Krzysiu, Piter ma rację. To miał być dowcipny wpis, bez złośliwości.

Jeżeli jednak chcesz podyskutować na ten temat (nie jestem pewien czy to własciwe miejsce) to jestem gotów. Obiecuję nie obrażać wszystkich Japończyków, ale ci, którzy siedzieli w Shinhoto to nie współcześni Japończycy. Tych z Shinhoto można porównać do Niemców z SS jażdżących w Tygrysach (choć pewnie Niemcy poczuliby się urażeni) (i moim zdaniem mieliby rację). Ci w Shinhoto to bestie w ludzkiej skórze! Na bestie wychowywani byli wszyscy ówcześni Japończycy. I nie żałuj ich, bo na to nie zasługują (oczywiście jeżeli rozpatrujemy rzecz w kontekście cywilizacji zachodniej, czyli naszej).

Jeżeli jednak życzysz sobie "poprawienia feralnego wpisu", to chętnie to zrobię. Napisz tylko konkretnie o co Ci chodzi i jak to mam zrobić, bo jak pewnie zauważyłeś jestem "świeży" i nie bardzo potrafię.

serwusik

 
17-02-07 23:21  Re: [mini-recenzja] Shinhoto - (model-hobby 1:25)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

A sam model wyglada ąpetycznie i chyba się na niego skuszę.

 
17-02-07 23:55  Re: [mini-recenzja] Shinhoto - (model-hobby 1:25)
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Prawy dolny róg Twojego postu -> edycja postu ->dżapańce na Japończycy i po sprawie.

Dyskusje kto był gorszy no cóż Niemiec z SS miał takie same skrupuły w mordowaniu Rosjan, Polaków, Żydów i innych nacji jak Japończyk w mordowaniu Amerykanów, Chińczyków, Koreańczyków i innych nacji Azji. No i to chyba dyskusja na Karton Cafe :o)

Luz nie luz porządek musi być (w narzeczu germańskim brzmi to lepiej :)

--
Fanatyk Kartonu

 
19-02-07 13:35  Re: [mini-recenzja] Shinhoto - (model-hobby 1:25)
PL_JACA   

A może warto skupić się na samym modelu ?
Ja właśnie dostałem swój egzemplarz i jestem zadowolony.
Kupiłem z ciekawości, aby zobaczyć w jaki sposób startuje nowe wydawnictwo i wygląda to całkiem sympatycznie.
Czekam tylko na większą ilość wolnego czasu aby rozpocząć sklejanie.
A może już ktoś zaczął, przydało by się parę fotek z warsztatu od bardziej zaawansowanych kolegów.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024