FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
27-11-06 19:48  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

oj retusz trochu nie wyszedł...oojojojojojjj!!!!!

--

 
05-12-06 16:50  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

Grzegorz, wiem i to bardzo dobrze że retusz nie wyszedł, to przestroga żeby nie robić retuszu po sklejeniu.

Były wolne dni, to była okazja popracować. Trochę zrobiłem, a o to efekt:

Widok na model:



I tu fotka, bo ktoś prosił o podanie wysokości modelu (przybliżona wysokość):


Pozdrawiam

--

 
05-12-06 17:06  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

ogólnie i prawie szczegółowo stawiam 5

--

 
17-12-06 14:06  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Python 

 

Oj stary ten retusz to straszny, lepiej chyba jakby go nie było. Przecież elementy (cz. 55) na ostatniej ścianie są koloru białego a ty je upaćkałeś czerwonym to moim zdaniem nie jest już do naprawienia. Jakiego pędzelka używasz - nr 5 ???

--
Python

 
28-12-06 11:03  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

Nareszcie skończyłem budowę, niektórzy mówią że trochę długo, ale nie ma się co dziwić, przecież ten model nie ma czterech ścian i dachu jak to jest w modelach GPM. A teraz zdjęcia:


a teraz p.Wiesio (jak zwykle uśmiechnięty)

i jeszcze jedno zdjęcie, bo nie mogę wytrzymać, robiłem sesje zdjęciową i w kadr wszedł mi balkon Posła Cymańskiego, jak zwykle w święta wisi pranie na balkonie:


I to wszystko. Relacja zakończona, papiery omówione i podpisane przez p.Wiesia.

Pozdrawiam i Zapraszam do komentowania.

 
05-02-07 16:08  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Python 

 

Model zepsuty RETUSZEM !! Jak można tak popaćkać wszystko, prawie go odnowa pomalowałeś!! Ten kolor zielony to już kompletne nieporozumienie. Reszta wykonania jest prawie bdb

--
Python

 
05-02-07 16:22  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Bartek, jak na pierwszy model to całkiem nieżle. Myśle,że przy następnych modelach poprawisz retusz i będzie ok. Co do budowli z GPM to racji nie masz . Obejrzyj sobie takie modele jak Malbork czy Wawel.

--
Pt-47

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024