FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-01-07 20:08  [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Szanowni Czytelnicy!

Dziś nastąpiła premiera nowego numeru naszego internetowego pisma.
Znajdziemy w niej:

Zapowiedzi i nowości (wszystkich chętnych do pomocy w opracowaniu tego działu serdecznie zapraszam)

Relacje z budowy trzech modeli

Ankieta na najlepsze modele roku 2006 roku

Statystyka o wydanych modelach.

Bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym w powstawanie Fanatyka Kartonu!

Zapraszam wszystkich chętnych do publikowania swoich tekstów o budowie modeli, reakcjach na nowo kupione modele o tym co nam się podoba w modelarstwie a co nie. Każdy tekst znajdzie swoje miejsce na łamach naszego pisma!

Pozdrawiam
Krzysztof Kokoć

Fanatyk Kartonu

--

Fanatyk Kartonu

Post zmieniony (26-01-07 20:08)

 
26-01-07 21:47  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Dzięki za pechową 13
W nowościach z paroma modelami trochę wyskoczyliście szybciej , bo jeszcze ich nie ma ;-)
Żandarm wymiata, ale na twarzy to piękny nie jest ;-), a kwota 4066,90 robi wrażenie. Ciekawe czy najmniejsza kwota pancerniaków jest wynikiem małej ilości modeli czołgów, czy były najtańsze
Trzy głosy to zdecydowanie za mało.
--





Post zmieniony (26-01-07 22:00)

 
26-01-07 23:08  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
Iskra 

 

>>Ciekawe czy najmniejsza kwota pancerniaków jest wynikiem małej ilości modeli czołgów, czy były najtańsze

Sądząc po wyliczonych średnich cenach, to raczej było ich najmniej (a przynajmniej - mniej, niż samolotów, które są o ok. 6 zł tańsze). Dokładniej to trzeba by policzyć z osobna samoloty, pojazdy i okręty, ale wybacz - nie chce mi się...

Pozdrawiam
Paweł vel Iskra


PS. Krzysiu - fajne pisemko, gratuluję! I czekam na "czternastkę" :-)

 
26-01-07 23:17  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Iskra mi też , więc pytanie było retoryczne ;-))

--


 
26-01-07 23:29  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
Iskra 

 

... z drugiej strony - zająć się swoją robotą nie chce mi się jeszcze bardziej, a zdrajca kalkulator jakoś sam się przypałętał pod rękę... Tak więc - samolotów wydano 68, pojazdów - 49 i okrętów - 31. Zatem pojazdy, o które pytałeś, stanowią tylko 72% samolotów, ale okręty - zaledwie 45% samolotów.

Pozdrawiam
Paweł vel Iskra


PS. Dopisek, że pytanie było retoryczne, zobaczyłem jak już kończyłem liczenie... pozwoliłem sobie więc go zignorować ;-)

Polska młodzież skleja polskie modele!

Post zmieniony (28-01-07 00:08)

 
26-01-07 23:33  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Mimo wszystko dzięki za obliczenia. ;-)
Z matematyki zawsze byłem kiepski.

--


 
27-01-07 15:00  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Umieściłem drobne poprawki:
1. dodałem "wersję do druku"
2. dodałem możliwość pobrania KF w PDFie (czarno-biały)

Zmiany są widoczne pod "spisem treści"
http://www.fk.konradus.com/fk/fk13.php

--

 
02-02-07 22:44  Re: [zapowiedź] Fanatyk Kartonu 13
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Głosowanie trwa, po podliczeniu dotychczas oddanych głosów zarysowują się pierwsi liderzy jednak stawka jest bardzo wyrównana i żółta koszulka przechodzi z modelu na model!

Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie przyłączyli się do naszej zabawy do oddania swoich 3 głosów!

--
Fanatyk Kartonu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024