FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
26-01-07 08:53  [Nowość] Nowe Wydawnictwo??
yak   

Szperając dziś po allegro znalazłem coś takiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=159918079 . (Tu-134 w 1/33 i obok Boening 727 w 1:50).

Czyżby ktoś pokusił się o ruszenie terra incognita i będzie wysyp modeli pasażerskich?
Nic mi to wydawnictwo nie mówi, ale 2 nr w 2007r. to ciekawy początek. Może ktoś wie coś więcej?

Pozdrawiam.

 
26-01-07 09:11  Re: Nowe Wydawnictwo??
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Wygląda mi to dziwnie - okładka robiona na kolanie w ciagu 2 minut, brak ceny, ISBN itp., a wśród licytujących goście z zerową ilością gwiazdek (pewnie sam wydawca). Może się mylę...

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
26-01-07 09:33  Re: Nowe Wydawnictwo??
@nioł stróż 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hmmmm...... trochę śmiesznie to wygląda, jak ktoś to zakupi to proszę o info na temat jakości opracowania tego modelu. A co do tematu to kiedyś widziałem kartonówkę siakiegoś modelu samolotu pasażerskiego made in ZSRR rysowanego przez sowieckich sojuszników, tyle tylko ze było to dawno temu (koniec lat 80).

--
Always look on the bright side of life.

Walka z marzeniami trwa...................

 
26-01-07 10:05  Re: Nowe Wydawnictwo??
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Jak dla mnie to jakiś grubszy wałek... choć cuda się zdarzają :P. Ale Tu-134 w 1:33 za 40 zeta? To chyba jakiś super mocno uproszczony dla desperatów...

--
**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
26-01-07 10:10  Re: Nowe Wydawnictwo??
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

A może zamiast zgadywać to napisać wiadomość do sprzedającego co to za wynalazki sprzedaje? Może zamieści jakieś fotki arkuszy albo coś...

 
26-01-07 10:31  Re: Nowe Wydawnictwo??
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Napisałem do nich z 2 miesiące temu, bez odzewu.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
26-01-07 12:02  Re: Nowe Wydawnictwo??
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

To za moją sprawą została zmieniona skala, wcześniej występowała w stylu 1:38 i 1:52. Proponowałem nawet o zrobieniu na forum ankiety w sprawie skali itp. Ale jak na razie cisza i jestem chyba jedyny do którego się odezwał wydawca ;-D

PS. Swoją drogą jest jeszcze TU-144 i Concorde.

--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (26-01-07 12:03)

 
27-01-07 18:07  Re: Nowe Wydawnictwo??
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Widziałem to wydawnictwo w sklepie w Częstochowie.Zajrzeć do środka nie sposób,całość jest szczelnie zafoliowana.Jedynie co stwierdziłem ,to że wydane modele są na pojedyńczych arkuszach i przypomina mi to początki GPM-u.

 
28-01-07 20:01  Re: Nowe Wydawnictwo??
paakub 

 

Witam,
Czy wydawca ma swoja strone gdzies na internecie???
CONCORD w 1/33 skali, brzmi bardzo ciekawie.
Jestem ciekaw jak rozwiazano sprawe kolorystyki i blyszczacego "wygladu" poszycia kadluba.
Domyslam sie, ze modele tych "pasazerow" nie sa drukowane na blyszczacej foli jak to bylo w przypadku MODELLBOGEN (NRD).
Dziekuje
Piotr

 
28-01-07 20:16  Re: Nowe Wydawnictwo??
Wojtass 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Modele mogą być drukowane na kredzie, ale sądząc po okładce tak nie jest. W przypadku kredy pewnie wystarczyło by nałożyć 2-3 warstwy lakieru i było by cacy.

--
Pozdrawiam
----
HMS VICTORY 1:200 MM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024