FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
16-01-07 15:41  [Relacja] Ścigacz altyleryjski ''Wilczur'' - AH
Thorin 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam wszystkich!
Długo zastanawiałam się czy zamieszczać zdjęcia wykonanego przeze mnie modelu "Wilczura", ale po dłuższym namyśle uznałem, że jednak warto. Głównym argumentem "za" był fakt, że większość relacji na forum jest zamieszczana przez wybitnych "przedstawicieli" tego gatunku, a jakość prezentowanych przez nich modeli potrafi skutecznie wpędzić w głęboką depresję - patrz np. relacja Batonusa. Ale chwała im za to! Myślę jednak, że na tym forum jest również miejsce dla osobników o mniej wygórowanych ambicjach, dla których modelarstwo to przede wszyskim sposób na miłe spędzenie nielicznych wolnych chwil w sposób bardziej twórczy niż bezmyślne gapienie się na chłam oferowny zwykle przez TV.

Wracając do "Wilczura", to popełniłem go po około 12 latach przerwy w sklejaniu. Jest to taki model próbny. Jak wyszło widać na poniższych zdjęciach - chwalić się nie ma czym, ale liczę na konstruktywne komentarze, dzięki którym wzbogacę swoją więdze i małe doświadczenie. Mam również nadzieję, że swoim przykładem zachęcę innych do prezentowania swoich prac, do których będzie można napisać bardziej ambitny/przydatny komentarz niż "SUPER", "EXTRA", "NIESAMOWITE" itp. Choć prawdę mówiąc, jak patrzę na model np. Batonusa, to cóż można innego powiedzieć?!

Co do samego sklejania to nie mogę nic zarzucić wydawnictwu. Ewentualne błędy czy niedoróbki wynikały z mojej nieudolności. Zresztą sami zobaczcie!





--



Post zmieniony (17-01-07 09:36)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja] Ścigacz altyleryjski ''Wilczur'' - AH  nowe
Thorin 3789 16-01-07 15:41
 Re: [Relacja] Ścigacz altyleryjski "Wilczur"  nowe
?????? 724 16-01-07 15:48
 Re: [Relacja] Ścigacz altyleryjski "Wilczur"  nowe
piotras 20 491 16-01-07 16:01
 Re: [Relacja] Ścigacz altyleryjski  nowe
Thorin 820 16-01-07 16:09
 Re: [Relacja] Ścigacz altyleryjski ''Wilczur''  nowe
konradoo 655 06-08-07 10:21
 Re: [Relacja] Ścigacz altyleryjski ''Wilczur''  nowe
Glutation 429 06-08-07 10:48
 Re: [Relacja] Ścigacz altyleryjski ''Wilczur'' - AH  nowe
Thorin 1372 06-08-07 12:24

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024