FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
20-01-03 20:53  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Rajkub       

W TESCO widziałem dzisiaj za parę zł tzw. wybjaki rewolwerowe - coś w rodzaju nożyc z kółkiem obrotowym, na którym są osadzone małe wykrojniki do otworów o różnych srednicach. Za radą zaprzyjaźnionego szewca najpierw je wypróbowałem. Rewelacyjna wytrzymałość, po mocniejszym ściśnięciu cała "stalowa" konstrukcja pogięła się w dłoni jak z plasteliny. Unikajcie tego wyrobu jak ognia, kosmiczny bubel.

Rajkub

 
21-01-03 13:54  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Polecam natomiast dobre wycinaki rewolwerowe, ktore niestety kosztuja sporo. Ja nabylem swoj w OBI w jakiejs promocji za 35 zl, teraz kosztuje chyba o 10 zl wiecej, ale jestem z tego narzedzia bardzo zadowolony. Taki wycinak ma dla mnie ta zalete, ze pracuje cicho. Kleje czesto nocami i walenie mlotkiem w wycinak jest wtredy nie do przyjecia.



 
21-01-03 14:32  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
mwg84mm       

Czy możesz podać producenta tego wycinaka?
Ja również w OBI widziałem jakieś wycinaki (chyba niemieckie) za 50 - 70zł, a również mam zle doświadczenia po wycinaku nabytym w Geancie za jakieś 8zł i nie chciałem kupowac w ciemno.

 
21-01-03 15:08  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

Orlik. Faktycznie cena tych wybijaków "wbija w fotel". Chyba muszę uciekać z Warszawy. Dzisiaj kupiłem 6 sztuk "tylko" za 43zł. W Warszawie chyba są najdroższe (7.30szt).
Pozdrawiam

aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
21-01-03 15:44  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
orlik       

z tego co wiem, wybijaki te przychodzą na półki klepowe dość rzadko. Gwarantuję - nie były one w promocji!!! Na dzień dzisiejszy moga je sprowadzić za 35 zł. No cóż - inflacja, ale za taką cenę... warto!!!

 
24-01-03 08:58  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To moj "rewolwer" ;-)



 
24-01-03 09:07  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Junior II       

Czy moglbys pokazac wyciete nim otwory ?

 
24-01-03 10:37  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
W calej rozpietosci od 2 do 4,5 mm. Papier to MM z Kate.
Krawedzie ciecia zagiete sa do srodka, w przypadku grubego kartonu np. 1mm, otwory sa stozkowe ze wzgledu na ksztalt koncowki.



 
24-01-03 12:35  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

A czy promocja w rzeczonym obi się już skończyła, bo jeśli nie to jestem zainteresowany.

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
24-01-03 14:05  Re: [narzedzia] wycinaki do otworow
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Juz dawno :-(



 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024