FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
18-12-06 18:21  [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

Jak w temacie rozpoczynam relację tego pojazdu.Szczegóły wkrótce;P



[edit]sorki za zdj wstawiłem za małe za pierwszym razem
jeśli się cieszcie to piszcie ,Krytykę przyjmuje jako komplement.....

--



Post zmieniony (18-12-06 18:30)

 
18-12-06 18:42  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Fajnie, że zacząłeś relację:) To pierwsza i niestety ostatnia zaleta:>

Wielkość fotek jest OK, natomiast jakość pozostawia wiele do życzenia. nie tłumacz się proszę, że aparat/kamerka itp. masz dziadowski, tylko postaraj, by zdjęcia były wyraźne (to fotografujący odpowiada za zdjęcie, nie aparat). Inaczej nie ma czego krytykować, ani czego chwalić, bo nic nie widać!

Poza tym - dlaczego "szczegóły wkrótce"? Jeśli chodzi o relację "pisaną" to nie wiem na co czekasz? Wpisz jeden post a porządnie i elegancko, a nie 10 chaotycznych:)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
18-12-06 18:48  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fajnie że zacząłeś relację ale... błotniki są już przyklejone ? jeśli tak to duuuży błąd, będziesz miał wielkie problemy z wykonaniem układu jezdnego, w moim Greifie to było wręcz niemożliwe... Gdzie są elementy wnętrza ? Również wykonanie stanowiska kierowcy bedzie baaardzo trudne... Ostatnie pytanie: gdzie jest silnik ?

Powodzenia

--
Panther

 
18-12-06 18:57  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

OK.Pojazd jest z GPM, nie będzie silnika niestety, narazie klei się dobrze tylko mam dylemat. Niewiem czy lepiej teraz zacząć kleić koła czy na końcu.jeśli będe miał coś lepszego do robienia zdjęć to napewno trochu się poprawi.Może przeprowadzimy ankietę?;P Ilu z was skleiło ilu z was kupiło a nie skleiło i tak dalej ...Bo z tego co widzę to jestem pierwszy z tym pojazdem tutaj [ jedynie naczytałem się wad tego czegoś].;p

--

 
18-12-06 19:27  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

Dopiero jeden błotnik jest przyklejony...ahia...Mam doświadczenie w t-34 co do gąsienic..Jutro zacznę albo wnętrze albo koła...

--

 
18-12-06 19:43  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Co kleić pierwszie: kółka czy wnętrze? Takie dylematy trochu rozwiewa opis, numeracja części no i rysunki......

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
19-12-06 17:23  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Zbudowałem ten model jakiś czas temu.Przy klejeniu należy przestrzegać zaleceń autora co do kolejności montażu.Jak pamiętam wnętrze trzeba zrobić w pierwszej kolejności.Jak chcesz to wstawię zdjęcia mojego modelu.Zyczę przyjemnego klejenia

 
19-12-06 17:40  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

Pewnie że chcę .Tyle ile masz ...Zrobię jednak wnętrze..

--

 
19-12-06 18:20  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Wedle życzenia,nie jest to mistrzostwo świata,ale mnie się podoba.Trochę go zmieniłem,nie ma pałąków,oraz karabinów piechoty.Karabiny wyszły paskudnie,a pałąków nie widziałem na zdjęciach tego pojazdu.


 
19-12-06 18:59  Re: [relacja]SdKfz 251/1 C GPM
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

Widzę że zrobiłeś nity, trzonek do łopaty...a zawiasy do tylnych dzwi są według szablonu czy z papieru?Trochę przednie koła są ''za błyszczące..''.
I jeszcze jedno . Silnik robiłeś?
a tak wogóle dzięki za foty. Pozdro

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024