FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
28-11-06 17:53  Re: [relacja]Macchi C.202
duzy_tom 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Na razie bardzo ładnie idzie.Musze przyznać że mam fioła na punkcie sprzętu wojskowego w piaskowym(czy tym podobnym)kamuflażu.Wszystko jedno czy to jest samolot czy jakiś pojazd...

--
pozdr

 
27-02-07 11:22  Re: [relacja]Macchi C.202
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 

Koniec relacji której nie było- przepraszam, sypię popiół na głowę. Jak zwykle po skończeniu modelu czuję niedosyt, do niektórych elementów można się było lepiej przyłożyć, inne zrobić zupełnie inaczej. Trudnym momentem budowy było kształtowanie przejścia skrzydło-kadłub-wnęki podwozia. Trzeba zarezerwować dużo czasu aby spokojnie zrobić ten element, chciałem zrobić to zbyt szybko i pojawiły się problemy.
Jak zwykle nie mogę sobie poradzić z przechowywaniem modelu podczas budowy, pojazdy łatwiej upchnąć w jakieś pudełko, samolot muszę przenosić z miejsca na miejsce. Cierpią na tym końcówki skrzydeł i ogon kadłuba.
Pozdrawiam wszystkich podglądaczy
Andrzej S.


--

 
27-02-07 12:05  Re: [relacja]Macchi C.202
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Piękna robota Andrzeju, gratulacje:)
Przejścia skrzydła-kadłub jak dla mnie bomba:) Co prawda jestem w tym temacie niejako ingorantem, ale wygląda to znakomicie!:)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
27-02-07 12:42  Re: [relacja]Macchi C.202
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Andrzeju niesamowity model i niesamowite umiejętności modelarskie!!!!!! Podziwiam wykonanie i mam nadzieje, że kiedyś dobrnę do takiego poziomu modelarskiego jak Ty.
Pewnie będzie to problem, ale czy można prosić o większą ilość zdjęć z bliska ? warto pokazać dokładnie to świetne wykonanie.
Jeszcze raz gratuluje końca budowy i modelu.
Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
27-02-07 12:44  Re: [relacja]Macchi C.202
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Pięknie wykonany model. Andrzeju napisz jeszcze czym go lakierowałeś lub impregnowałeś w całości. Jakim lakierem, pędzlem czy aerografem ? Dlaczego "garb" malowałeś najpierw lakierem błyszczącym ?

Pozdrawiam,
Zdzisław

 
27-02-07 13:02  Re: [relacja]Macchi C.202
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

I co ja mam powiedzieć ?
Dobrze, że galeria mojego Mc 202 spadła na drugą stronę, bo przy Twoim mój wygląda conajmniej trochę głupio.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
27-02-07 17:03  Re: [relacja]Macchi C.202
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

No proszę cichaczem waść model skleił.

Gratulacje.
Super wykonanie.
Też tak chcę :(

Pozdrawiam zetpt

 
27-02-07 17:13  Re: [relacja]Macchi C.202
siennia 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5


 - 2

Świetnie wykonany model!
Gratuluję i podziwiam.

--
Ukończone:
Fokker E.III <> Avia S-199 <> PWS-50 <> Avia B 534 <> Lublin R-VIII bis <> PZL-P11C <> A6M2 Zero <> Fokker Dr.1
Pod nożem: ???

 
27-02-07 18:59  Re: [relacja]Macchi C.202
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 

Panowie! bardzo dziekuję za pozytywne recenzje. Stug-u może skusisz się na jakiś latający czołg?.BERP i Ty to piszesz?. Oglądanie reacji z budowy Twoich modeli jest prawdziwą przyjemnością. Co do zbliżeń modelu, chwilowo samolocik "przebazował się" do mojej pracy, postaram się pstryknąć kilka fotek. Zdzisławie, na modelu jest położonych kilka warstw lakieru. Zacząłem od emalii Model Mastera, położonych pędzlem. Kolejne warstwy to akryle Model Mastera- błyszczące, matowei na konie półmat natryskiwane aerografem. Po każdej warstwie przecierałem drobnym papierem ściernym. Było to eksperymentowanie na "żywym ciele" modelu. Ceva, zrobiłeś świetny model, co do spadania- tak już jest, jeszcze dwa dni i relacji z budowy mojego modelu też już nie będzie.

 
27-02-07 19:35  Re: [relacja]Macchi C.202
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Piękny model, naprawdę piękny. A mam takie pytanko, takiego Macchi C.202 wydał też Answer. Klei się choć w połowie dobrze jak ten?:D

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024