FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
23-10-06 13:14  Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Hook6   

 

Na prośbę naszego kolegi Lecha zamieszczam zdjęcia RWD 22. Zapewne czas pojawienia się w kioskach wielkimi krokami nadchodzi :-)
Wielu z nas starało się wyobrazić sobie jak ten model będzie wyglądał - w końcu to nie zrealizowany projekt samolotu i tylko wyobraźnia mogła nam coś podpowiadać. Teraz można się poprzyglądać...



--

 
23-10-06 13:35  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Wygląda ciekawie. Czekam z niecierpliwością .
Czy on ma dwubarwny kamuflaż?

 
23-10-06 13:36  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Lechu - czy mi sie wydaje, czy na tej surowce jest "laciaty" kamuflaz? Bo tak patrze na to trzecie zdjecie, na skrzydla. Myslalem, ze bedzie jednolity...

Edit: Hihi, Raduss mnie ubiegl :)
--

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

Post zmieniony (23-10-06 13:36)

 
23-10-06 13:47  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ma dwubarwny kamuflaż.
Hook6 - dziękuję!
Lech

 
23-10-06 14:03  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Wygląda bardzo zachęcająco. Czy już mam szukać młotka do rozbicia świnki-skarbonki?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-10-06 14:13  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Hook6   

 

Nie przesadzaj - Lech ma zawsze bardzo przyjazne ceny…

--

 
23-10-06 15:13  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

WRESZCIE :D Oby tych kroków do ukazania się z w kioskach było jak najmniej i były jak największe ;)
Co do koloru, to tutaj próbki są bardziej "zielone" (kamuflaż już było widać wcześniej ;P)http://www.modele-kartonowe.com/soon/index.html a na fotkach bieżącego wątku bardziej niebieskie. Która wersja będzie w kioskach?
Osobiście to zielone bardziej mi "leży", choć wydaje mi się, że w tradycji MDLot miałoby raczej kiepskie "umocowanie".
Tak czy siak, licznotka się z tego modelu zapowiada, albo przystojniak, sądząc po godle na burcie :)
Ech, żeby tak przed świętami.... :)

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
23-10-06 22:51  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Monwolph 

 

Już zaczynam się ślin... Przepraszam! Już zaczynam zbierać kaskę... Kamuflaż jest za... wróć
bardzo mnie się podobuje!

 
23-10-06 22:59  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Mam do Lecha jedną drobną prośbę. Czy możesz podać przyblizony termin ukazania się tej maszynki w kioskach. Czy będzie przed gwiazdką?

 
24-10-06 08:28  Re: Surówka RWD 22 - Made by Lech :-)
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Pytanie ("czy przed gwiazdką"?), jeśli chodzi o praktykę CardPlane, całkowicie zasadne :-). Model jest w drukarni, ale jeszcze nie dotarł papier. W tym tygodniu powinien być wydrukowany, czyli w przyszłym tygodniu będzie w sprzedaży.
Lech

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024