FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
28-09-06 12:46  [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
82RObert82 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam Wszystkich Forumowiczów.. Jest to mój pierwszy post, na tym forum i zarazem pierwsza moja relacja w życiu :)
Modelarstwo to moje drugie zainteresowanie, po fotografii. Skleiłem juz kilka modeli, a część jest zaczętych.
Model, który wybrałem, jest znany. Jest to mój pierwszy model ze stajni Halińskiego. Skleja się go bardzo przyjemnie. Nie dużo zrobiłem :/ ale staram się znaleźć czas.
Zainspirowałem się relacją Laszlika(respekt) Wiem, że może nazwiecie mnie NJM, ale probuje sprawdzać techniki wyczytane na forach.
Proszę o porady i zapraszam do zaglądania.

O to efekty mojej pracy.



Pozdrawiam RObert

--

Szukajcie mnie tam, gdzie mnie nie ma!!

Post zmieniony (28-09-06 16:36)

 
28-09-06 13:21  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Całkiem niezłe wykonanie. Może trochę staranniej staraj się retuszować, żeby nie wchodzić na siatkę części.

NJM to Ci chyba nie przypną, jeśli pofatygowałeś się, żeby poczytać relacje i dowiedzieć się co to jest NJM.

Witam na forum.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
28-09-06 13:41  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

A co to jest NJM?
Na szybko wrzuciłem w szukacza i... NIC.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
28-09-06 13:46  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Fajne pasy. Musze się nauczyć takie robić. Może byś powiedział o nich parę słów?

--
Buka :-]

 
28-09-06 13:52  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
OzzY 

 

82RObert82 - prosba o zlikwidowanie "entera" miedzy linkami zdjec (beda obok siebie)

Batonus... Nowa Jakosc Modelarstwa :) wiesz.... ta co to pyta miedzy ktorymi palcami ooolfe trzymac itp. ;)

 
28-09-06 16:38  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

nowa jakosc modelarstwa. dokladnie. ale jesli kolega jest z zamilowania fotografem to chyba mu to nie grozi i licze na porzadną relacje jesli chodzi o zdjecia;] a z tego co widze to szykuje sie tez porządny model. powodzenia ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
28-09-06 23:09  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
82RObert82 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Dziękuje za miłe słowa :)
Pragnę, aby ten model był najlepszy, jaki potrafię wykonać na dzień dzisiejszy, ponieważ jest on dedykowany Mojej Ukachanej :)

Buka -> pasy wykonałem tak jak opisał, w swojej relacji Laszlik Relacja Laszlika na Kartonwork

Pozdrawiam RObert.

--

Szukajcie mnie tam, gdzie mnie nie ma!!

Post zmieniony (10-10-06 17:50)

 
08-10-06 04:40  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Hej!
Dawno mnie tu nie było i w sumie to przypadkiem zajrzałem.
Miło mi że moja relacja była dla Ciebie inspiracją do rozpoczącia pracy nad tym modelem i własną relacją. Póki co idzie Ci nienajgorzej, no i fajnie, że czytasz, co inni piszą i że wiesz co to NJM... hahaha :D
Będe tu zagladał i jakby co służę pomocą.
Powodzenia i miłej zabawy.

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
10-10-06 13:26  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
82RObert82 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Żeby nie było że nic nie robię, a pracuję powoli i coś tam zrobiłem.
Laszlik może po sklejeniu kilkunastu modeli, będę mógł zrobić taką relację jak Twoja.
Kończę prawą stronę kabiny, jutro zabiorę się za lewą.
Oto co do tej pory skleiłem, nie dużo, ale coś :]



Pozdrawiam RObert.

--

Szukajcie mnie tam, gdzie mnie nie ma!!

Post zmieniony (10-10-06 17:53)

 
11-10-06 14:19  Re: [relacja] Spitfire Vb AH by 82RObert82
82RObert82 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Pokazuje kolejne zdjecia z budowy.



Rok temu kiedy zacząłem zbierać modele AH, bałem się coś zacząć sklejać, tyle drobnicy i szczegółowych części. Zawzięcie czytałem relacje z budowy tych modeli. Teraz jestem przekonany, że diabeł nie taki straszny jak go malują, owszem nad modelami HALA trzeba poświęcić szczególną uwagę i dokładność przy wycinaniu i czystości sklejania i retuszu, wiem że sam mam roblem jeszcze z retuszem i nadmierną ilością kleju. Ale największa jest radość sklejania tak dokładnych modeli. Musze przyznać, że bałem się zacząc ten model i w dodatku zrobić relacje na forum.

Pozdrawiam RObert.

--
Szukajcie mnie tam, gdzie mnie nie ma!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024