FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
05-10-06 17:33  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ładne a le faktycznie nie widac wszystkigo doliczyłem tylko do 8 a 5 mi brakuje studiuje uwazniej.

--


 
09-10-06 16:43  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

Dziś znalazłem trochę czasu na budowę, i tylko sklejałem 5 okien, i przykleiłem do ściany numer 9 (zdjęcie ściany 9 było wcześniej).

A teraz zdjęcia:


Zdjęcia może takie nie wyraźne.

Chciałem skleić wszystkie okna, ale mnie już trochę ręka boli (dzisiejsze uderzenie w parapet). :lol:

No i to wszystko, co chciałem napisać.

Pozdrawiam

--

 
22-10-06 13:49  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Coś nie piszecie?

Witam

W piątek i sobotę pracowałem przy modelu i trochę zrobiłem.

Po pierwsze zakończyłem budowę ściany numer 1 (w numeracji wycinanki ma 9) która składa się z 20elementów. Ta po lewej stronie na zdjęcia.

I po drugie zacząłem i zakończyłem budowę ściany numer 2 (w numeracji wycinanki ma 16) która składa się z 17elementów. Ta po prawej stronie zdjęcia.

Oto te dwie ściany:

Po tej pracy, zgodnie z opisem budowy modelu, przykleiłem te dwie ściany do reszty (etap 1) i z góry zakryłem częścią 22

Po przyklejeniu tych elementów wygląda to tak:
od środka:
od zewnątrz:

I pewnie się zastanawiacie gdzie jest Pan Wiesiu, z nim wszystko dobrze, nie pokazuje się na fotkach bo nie chce, ale postaram się na następnych zdjęciach go pokazać.

Teraz czeka mnie budowa kolejnych dwóch ścian gdzie jest też dużo pracy.

Pozdrawiam

--

 
03-11-06 16:52  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mało co komentujecie!!!

Witam

Wczoraj (czwartek) skleiłem coś tam, a właściwie:


Jak zwykle retusz plakatówkami,
Jak widać p. Wiesio pokazał się,
Jak widać jest za duży, żeby przejść pod tym przejściem.


Pozdrawiam

--

 
05-11-06 09:19  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

To ja coś powiem.fajna.a retusz nawet fajnie wygląda jak na plakatówki.
Jak pan Wiesio nie umie nomalnie przejść to poproś go by sie przeczołgał......;))))))))

--

 
05-11-06 16:03  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

http://kacztv.cba.pl/kazek.html

Tak się cieszę że musiałem zamówić Marcinkiewicza, a właściwie to skończyłem kolejny etap budowy, wróć dwa etapy, czyli mam już za sobą trzy etapy.



Dwa etapy były kończone w sobotę, od godziny 15 do 23, czyli zrobić dwie ściany i przykleić je do modelu i zamknąć jeden etap, żeby wkleić te dwie ściany to zajęło mi to około 30minut, od góry jest zamkniętą częścią 22 (w niej najlepiej zrobić kwadrat, będzie łatwiej dociskać języczki. Później zrobiłem drugą ścianę boczną, i ją przykleiłem, i tak zakończyłem kolejny etap.

Oto te dwie ściany:

oraz część 22:

i ściana boczna:


Przy przyklejaniu ścian, spotkało się kilka błędów, m.in.
ta szczelina powinna zniknąć, ale poczekamy na dach to się zobaczy jak to wyjdzie.

I to wszystko.

Za model wezmę się za około dwa tygodnie, teraz muszę popracować nad innymi projektami. I co najgorsze to aparat jedzie do serwisu, bo ma awarię, która zdarzyła się kilka tygodni temu, ale zdjęcia się robiło, ale muszę go dać, tylko jutro Tata bierze do pracy, to porobi zdjęcia modelom w skali 1:1, i w wtorek, do sklepu z nim.

Pozdrawiam

--

 
05-11-06 17:21  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Wojtass 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Niesamowite. Bardzo mi się podoba jakość!! Cegiełki dają efekt 3D. Bardzo dobra estetyka. Fajnie było by coś takiego sobie zrobić, lecz trzeba mieć gdzie to później trzymać. Czekam na efekt końcowy. Pozdrawiam.

--
Pozdrawiam
----
HMS VICTORY 1:200 MM

 
05-11-06 17:27  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Yamato23 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No no mi tez się bardzo podoba!! Super!! Tylko czemu dałes czetwony retusz przy jasnej cegle??

--
Na warsztacie:
AAV7

Pozdrawiam

 
07-11-06 22:55  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Python 

 

Witam!
Mi tylko nie pasuje ten zielony retusz wokół drzwi?!? A i zdjęcia nie najlepsze - dobrze że oddałeś aparat do naprawy. Żeby nie było tylko "źle" to dodam, że reszta bardzo dobrze Ci wyszła
Pozdr

--

Python

Post zmieniony (07-11-06 23:07)

 
27-11-06 18:22  Re: [Relacja] Brama Wolińska z Modelika
Bartek1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

Dawno nic nie pokazywałem, aż do dzisiaj. Aparat jest, to trzeba pokazać postępy z prac. Więc:


Dwie fotki nie wyszły, ale kolejne to już lepsze. W piątek i sobotę (1 grudnia i 2 grudnia) zrobię dach który składa się z 30 elementów, i wtedy budowa będzie zakończona, taką mam nadzieje, takie są plany.

Pozdrawiam, jeszcze tylko na Konradusie i będzie spoko.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024