FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
13-01-08 12:06  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
Arovist 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3
 

Phi! Pokolorować archiwalne fotki to każdy potrafi!
;)

Przyłączam się do gratulacji. Prawdziwe cudo, przepiękna robota i niesamowity efekt!

--

- - - - - - - - - - - - -
Norsk Black Metal

Post zmieniony (13-01-08 12:24)

 
13-01-08 12:53  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
szpunek 

 

Gratulacje model zajefajny.
Będę czekał a pozwolisz komuś wydać to małe cudo.

--
"Klejenie to przyjemność..."

 
13-01-08 16:02  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Chylę czoła, świetna modelarska robota. Jest do kogo równać, mam nadzieję że za życia coś tej jakości jeszcze skleję.

--

 
13-01-08 20:08  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Dorzucę jeszcze troszkę o malowaniu.

Farba bazowa to Panzer Grey Model Mastera, 3 warstwy. Oznaczenia malowane z ręki i przy pomocy ręczenie wyciętych w tasmie malarskiej szablonów. Wszelkie nadmiary delikatnie zeskrobywane skalpelem.

Na to poszła rozcieńczona, czarna akwarelka (taka szkolna, z kiosku) - pomalowałem cały czołg, a po wyschnięciu nadmiar czarnej farby ze środków płaskich powierzchni zmyłem co chwilę płukanym, wilgotnym pędzlem. Potem wcieranie suchych pigmentów, brązy na dole i w załamaniach, szary na środku płaszczyzn w celu ich stonowania i rozjaśnienia. Potem koncowy brudzing akwarelkami - zacieki, smugi itd - małym, cienkim pędzlem retuszerskim.
Na deser podkreślanie obtarć krawędzi, przetarć na gąsienicach zwykłym grubym, miękkim ołówkiem.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
13-01-08 20:23  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Normalnie człowiek patrzy i sie zacina na 5 minut!!! Wspaniałą robota! :)
To co następne z pancerki? :)

Pozdrawiam, Kłosek

 
13-01-08 21:29  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Jestem pełen uznania dla Twojej pracy i zachwycony efektem!!! Mam nadzieję, że będzie mi dane obejrzeć go na jakimś konkursie.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
13-01-08 22:54  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Już dawno nie kontemplowałem takiego efektu pracy końcowej. Mogę tylko pogratulować i podziękować za pokazanie swojej pracy.

 
14-01-08 00:14  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 5
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Długo zastanawiałem się co napisać wyrażając swoją opinie o Twojej pracy. Zdaję sobie sprawę z skromnego zasobu słów jakim dysponuję, ale nawet jakbym był poetą to żadne słowa nie oddadzą moich wrażeń i nie opiszą w pełni tego co widzę.
Wydaje mi sie że słowa typu super, ekstra to stanowczo za mało.
Gratuluję umiejętności poskramiania kartonu i pędzelka.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
14-01-08 09:04  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć


QŃ w momencie, kiedy zobaczyłem końcową sesje foto pomyślałem sobie ..Jest wielki a ja go znam :-) kurrr, ale mam fajnie :-).
Naprawdę zatkało mnie myślałem, że nie zaskoczysz mojej osoby już niczym a jednak ..śledziłem relację od początku do końca podziwiając wykonanie no, ale końcowe malowanie pokonało mnie :).
Coś wspaniałego w takich momentach żałuję, że nie kleję pancerki i jej nie maluje (pisze to uwielbiając standard ..źle ze mną ;-))!
Moim zdaniem jesteś osoba, która z bycia na forum i przeglądania go wyciąga 100% często podkreślasz, że bywasz we wszystkich działach forum podpatrujesz sprawdzasz i zastanawiasz się czy można pewne sprawy wykorzystać w swoim warsztacie modelarskim. Końcowa galeria jest tego przykładem do wspaniałego wykonania dołączyłeś jeszcze lepsze malowanie, malowanie jakże realistyczne a to najistotniejsze w tym wszystkim !!
Gratuluje ogromnego doświadczenia, umiejętności, profesjonalnego podejścia do tematu, wytrwałości i cierpliwości. WSPANIAŁY MODEL !!!


Myślę, że każdy z nas czeka na następną Twoją relację :-). Ja życzę ogromu wolnego czasu, który można przeznaczyć na nią a o inne rzeczy już się nie martwię, bo znasz się na robocie i to jak!

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
14-01-08 09:23  Odp: [Relacja] Pz Kpfw IV E by QŃ
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

To co tutaj pokazałeś jest niesamowite!
Gratuluję kunsztu!

Czy jest szansa na relację z malowania Twojego następnego modelu?

--
Pozdrawiam!
Tuco

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024