FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-07-06 20:36  [galeria] Mig 21 MF - GPM
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mig 21 MF - wydawnictwo GPM 7/1998, skala 1:33

Mój egzemplarz miał minimalnie poprzesuwane kolory, jeden arkusz miał lekko ucięte części ale jak widać dało się skleić. Nie robiłem zbliżeń aby ukryć niedoskonałości sklejania ;-) Tu można znaleźć relację z budowy.













--

Post zmieniony (29-05-16 21:28)

 
01-07-06 21:13  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Jest piękny !!! I zdjęcia pierwsza klasa Tempest !

--

 
01-07-06 21:28  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Co do zdjęć to przechodnie i sąsiedzi musieli się chyba trochę dziwić widząc takiego starego konia jak ja czołgającego się po tarasie z aparatem fotograficznym w ręku. Pierwsza sesja zdjęciowa - ta z burzowymi jakby chmurami w tle - o mało co nie skończyła się odlotem miga z powodu wiejącego wiatru. Na szczęście udało mi się go złapać.

--
Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
01-07-06 21:34  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
lancerr   

niektóre zdjęcia są tak realistyczne że musiałem się przyglądać dokładnie wydaje mi się że zrobiłeś go zbyt dokładnie niż ekipa z Mikojan-Gurewicz

 
01-07-06 21:43  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

prezentuje sie super

--

 
01-07-06 22:11  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Michał 

 

Wspaniale zdjęcia, świetny model. Jakby to obrobić, zdjęcie w czarno-bieli (czarnobiałce, jak mawiał mój znajomy) i lekko przybrudzić- efekt będzie powalający:) Jak prawdziwy. Gartuluje.

 
02-07-06 02:06  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hahhhhhhhhhhh! pamiętam gdy kupowałem ten model jako "nowośc" w gpm!
swietny model i znakomite wykonanie! tymbardziej, ze ciezki w obrobce kredowy papier.... gratulacje!

--
Pozdrawiam!
Michał

 
02-07-06 02:26  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Piękny model , doskonałe fotki !!!

--

Teoretyk ostatnio...

 
02-07-06 05:50  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Lepsze niż "oryginał" ;-D



Gratulacje!!!

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
02-07-06 11:14  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

To był mój drugi model kartonowy w życiu:) Do tej pory stoi na półce i straszy. Mam takie zapytanie odnośnie Twojego modelu... Czy uzbrojenie pod skrzydłami powinno być odchylone pod lekkim kątem w kierunku ziemi (tak jak to widać na pierwszym zdjęciu)? U mnie, mimo że było to bardzo dawno temu, wszystko pod skrzydłami wisi prosoto.

--
pozdrawiam
Piotr


 
02-07-06 12:29  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Dla laika wygląda jak prawdziwy . Modelarz musi się dokładnie przyjrzeć . Ekstra zdjęcia . Wykonanie modelu także - gratuluję.

--
Pt-47

 
02-07-06 13:03  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hartmann - teżmnie to pochylenie zastanawiało. Tak wyszło po przyklejeniu pylonów. Być może gdyby płat został trochę inaczej ukształtowany wyszłoby mniejsze pochylenie. Patrząc na zdjęcia oryginału widać, że pylony są minimalnie pochylone, jednak nie tak mocno jak w modelu.

--
Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
02-07-06 13:05  Re: [zdjęcia modelu] Mig 21 MF
kari   

Witaj Tempest !
Dla mnie bomba, zwłaszcza pomysł na zdjęcia w "plenerze", ale mimo to mam jedną uwagę : chodzi o grubość (szerokość ) opon; sądzę, że są nieco za "chude".
A może z braku oryginalnych zamontowałeś tzw. "dojazdowe" :-) :-) ;-)
Pozdrawiam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-08-19 14:32  Odp: [galeria] Mig 21 MF - GPM
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Model ten ma numer burtowy 9115. Czy w polskim lotnictwie był mig z takim numerem ? Jeśli tak to w jakiej jednostce?

 
05-08-19 16:58  Odp: [galeria] Mig 21 MF - GPM
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Trochę kiepsko szukałeś przez te 13 lat od ostatniego wpisu. Ja znalazłem w 2 minuty. Proszę: https://gdziewojsko.wordpress.com/listy/mig-21/

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
07-08-19 16:41  Odp: [galeria] Mig 21 MF - GPM
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Jak wynika z przytoczonej tabeli służył ten samolot w 41plm pod Malborkiem.Dziękuję za pomoc, umiejętność stawiania odpowiednich zapytań wyszukiwarce jak widzę jest jednak sztuką..

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024