FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-06-06 18:34  [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 180 C
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Model samochodu cywilnego w atrakcyjnym malowaniu. Propozycja dla tych, którzy mają chwilowo dość militariów. Dla lepszego efektu intensywnej kolorystyki pojazdu model wydrukowano na wysokiej jakości, plastycznym i nie łamiącym się papierze kredowym.
Więcej informacji o modelu:
http://www.modelik.pl/index.php?show=nowo


--
JOL

 
08-06-06 20:42  Re: [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 180 C
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Jezdzilem takim w firmie kurierskiej!!!!!! Zoltym co prawda, ale i tak kupie z sentymenu!!!!! Ale dzis Modelik serie wypuscil!!!! Brawo!!!
Tylko, ze ja chcialem Stara z podnosniekiem na takiego przerobic, a teraz co?? Trzeba bedzie jednak zrobic podnosnik, a tego swoja droga zakupic;)

--

 
09-06-06 14:01  Re: [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 180 C
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

he he he, nie pierwszy raz tak jest, ze cos na co Jacek sie najbardziej nakreci, nie cieszy sie popularnoscia wsrod modelarzy. Skoro jestem jedyny, to malo przekonujacy moze byc moj apel dotyczacy tematyki: "tak trzymac":-)
Panie Januszu i Kierowniku, dzieki za fajny temat. Moze i malo popularny, ale wlasnie dlatego Modelik dla mnie jest najlepszy.
A modele jak ten powyzej, to jak Martensy na rynku zalanym chinskimi trampkami;-)
Pozdrawiam

--

 
09-06-06 15:32  Re: [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 1
Thunder909 

 

Temat "kreci" tez innych :-)) Przydaloby sie cos z duzych truckow.
Actros , MAN TGA ,Scania, Volvo. Rozne naczepy do nich , np kontener, chlodnia, dzwig albo cos takiego jakim ja jezdze : specjalna naczepa do cegiel wapienno-piaskowych .
Temat wspolczesnych truckow jest na pewno aktualny i atrakcyjny.



Post zmieniony (09-06-06 15:39)

 
09-06-06 19:12  Re: [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 1
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

MAN siodłowy jest w planach... ;-) mam u nich otwarte konto na dokumentacje..

 
09-06-06 21:57  Re: [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 180 C
Robert   

A może MAN-a strażackiego?? Skoro ostatnio taki wysyp pojazdów PSP?? Ja bym chętnie kupił.

--
Pozdrawia
Robert

---------------------------------------
róbmy modele, a nie wojny!!!
---------------------------------------

 
09-06-06 22:50  Re: [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 180 C
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Kierowniku, to milo slyszec, ze czegos w tym temacie sie jeszcze mozna spodziewac:)
Juz robie miejsce na polce:)
Pzdr

--

 
10-06-06 00:42  Re: [zapowiedź MODELIK 12/06] współczesny samochód ciężarowy - kontener MAN LE 180 C
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

jak zwykle modelik rzadzi !!!! chyba nie trzeba mowic , ktore wydawnictwo jest najleszpe ....

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024