FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-06-06 18:33  [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Model dla wymagających – wszystkie detale, pełne wnętrze itp. Nazwisko autora (Waldemar Rychard) nie wymaga dodatkowej rekomendacji.
Więcej informacji o modelu:
http://www.modelik.pl/index.php?show=nowo


--
JOL

 
08-06-06 19:23  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dla mnie bomba,szykowalem sie do budowy na podstawie starego GPM ,ale z uzyciem nowo opracowanych podwozi a tu taka niespodzianka.Czy w przyszłosci bedzie tez wersja 70A czyli Guderian i 70V?czy w zeszycie są opracowane też koła nośne stalowe,bo model z okładki jest na wszystkich z bandażami?
Swietny model,gratuluję tematu i juz się cieszę.
P.S. A na stronie informacji nie znalazłem.
--

Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER



Post zmieniony (08-06-06 19:24)

 
08-06-06 20:56  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Fantastyczne!! Taki prezent to pełna satysfakcja. Już szykuję kasę! A Kolega Piterpanzer ma rację w post scriptum-też szukałem informacji , kiedy będzie i jaka cena itp. a tu nic :-(

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
09-06-06 07:10  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Modelik, normalnie kocham Was. Podobnie jak Piterpanzer chciałem coś kombinować ze starego wydania i tego co obecnie wychodzi, a tutaj piękny gotowiec. Czy model jest opracowany w kamuflażu jak na okładce?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
09-06-06 09:19  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
Spike 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rewelacja! Na ten pojazd czekałem hehe. Do pełni szczęścia brakuje tylko modelikowej jagdpantery - może wkrótce?

--
Pozdrawiam
Spike

 
09-06-06 09:28  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

REWELKA- coś niesamowitego, normalnie Modelik wymiata. Ostatni przeglądałem nawet kolekcje Gazet Wojennych i myśle że przydałby się ww model. a tu takie coś. Nazwisko autora mówi wszystko jeżeli chodzi o sklejalność.

--

 
09-06-06 09:46  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
Bolek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jest już więcej informacji na stronie Modelika, cena 36 zł, dostępne pod koniec czerwca.

Kolosalny temat !

Duży szacunek dla Modelika za wybór tematów i przystępne ceny, jak widać nawet szczegółowo opracowany model nie musi kosztować 100 zł. Tak trzymać.

A pod Jagdpanther też się podpisuję.

 
09-06-06 09:58  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

A jakieś zdjęcia surówki będą ???

Ostatni model Pana Ryszarda bardzo mnie rozczarował...chodzi mi o Tigera II.

Mam nadzieje że w przypadku Jagdpanzera będzie lepiej.

Pozdrawiam!

--

 
09-06-06 13:49  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Przemku bo Tygrysek byl dla mniej wymagajacych z zalozenia, bynajmniej ja mam takie wrazenie :)

A co do wydawnictwa MODELIK to podziwiam za wytrwalosc i tematyke, kolejny model do kupienia :)

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
09-06-06 16:24  Re: [zapowiedź MODELIK 11/06] niemiecki niszczyciel czołgów JAGDPANZER IV Ausf.F
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Heh...na okładce pisze że to niszczyciel z III wojny światowej...

To ja już się boje co jest w środku... he he.

Myh- pożyjemy, zobaczymy. Może Jagd jest opracowany na wysokim poziomie...

Pozdrawiam!

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024