FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
08-06-06 21:37  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

OK, nie zamierzam się kłócić, po prostu pytałem :-) ja bym ją przyklejał też teraz, ale "minutkę" wcześniej, jednocześnie zamykając łuki oblachowania. Ale skoro da się bez kłopotów, to już się nie odzywam :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
09-06-06 18:01  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Radzio65 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Da się bez problemu



Tylko bez pośpiechu.

Pozdrawiam

 
12-06-06 19:36  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam. Podczas dni wolnych (sobota,niedziela) postaralem się o następny segment do mojego modelu (skrzydłowy segment kadłuba). Prace idą mi dobrze lecz zrezygnowałem ze standardowych karabinów i postanowiłem wykonać je samodzielnie (jeszcze ich nie zrobiłem ale będą :D ). Pozdrawiam.

 
12-06-06 22:43  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Znając modele pana Mistewicza, model powinien skleić się bez problemu. Życzę powodzenia bacznie obserwując postępy (jak dobrze Ci pójdzie, to może i ja się skuszę...).

 
13-06-06 11:04  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Koledzy czy udało się wam dobrać jakiś kolor do retuszu z palety kolorów dostępnych na rynku?
Sklejam ten model na QWKAK-u i przydało by się zrobić retusz a nie chce mi się targać całego warsztatu pracy.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
20-09-06 08:24  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam Serdecznie po dłuuuuuugiej przerwie. Zacząłem relacje a nie skończyłem-ale zaraz wszystko wyjaśnię. Podczas robienia segmentu skrzydłowego(moje ostatnie fotki) okazało się że go błędnie wykonałem. Więc postanowiłem to naprawić , lecz to okazało się katastroficzne w skutkach ,mianowicie porwałem poszycie. Teraz gdy zakupiłem po raz drugi ten sam egzemplarz zabrałem się do pracy. Postaram się jeszcze dzisiaj przesłać fotki z moim postępem. Pozdrawiam

--

 
20-09-06 10:15  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam ponownie. Skleiłem już trzy segmenty oraz połączyłem je ze sobą. Co do retuszu przeprowadziłem ale za późno dlatego możemy go nie dostrzec na moich zdjęciach. Grzbiet dwóch ostatnich segmentów nie wygląda zadawalająco ponieważ przed nałożeniem poszycie nie zeszlifowałem wręg. Pocieszające jest jedynie to, że nie będzie tego widać ponieważ w miejsce łączeń będzie przyklejony charakterystyczny dla P.11c grzbiet. Prace nadal trwają. Pozdrawiam



--



Post zmieniony (20-09-06 10:16)

 
20-09-06 10:20  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Wydaje mi się, że tył się ociupinkę skrzywił, ale poza tym wygląda obiecująco :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
20-09-06 18:03  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Q22Q - proszę, obrabiaj zdjęcia przed wstawieniem, a najlepiej wstawiaj ich miniaturki z możliwością powiększenia. W ostatnim wpisie jest stanowczo za dużo białego i tła...

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
22-09-06 19:13  Re: [Relacja] PZL P.11c - MM 9/2003
Q22Q   

Witam. Wczoraj zakończyłem budowę segmentu skrzydłowego oraz owiewki. Do wspomnianego przeze mnie segmentu dołączony będzie jeszcze drut stanowiący podwozie. Pozdrawiam


--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024