FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
18-05-06 19:22  Re: Prinz Eugen ciąg dalszy budowy
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Ależ trudne mi pytanie zadałeś :-)
Powiem tak. Do momentu zakończenia prac nad Aurorą nie będę dotykal PE. Potem - zobaczymy, najprawdopodobniej będzie ukończony. Jednak nie będę tak mocno go waloryzował jak do tej pory. Przy tym opracowaniu po prostu nie warto. Praktycznie trzebaby rysować części od nowa. W planach mam jedynie wymianę poszycia dna na nowe, czerwone, klejone na wierzch na to co jest (na styk z burtami).

Martwię sie jednak, gdyż kadłub z niewiadomych przyczyn trochę się wygiął i stępka odstaje na śródokręciu od podłoża.

Nie ukrywam, że po cichu liczyłem, że ktoś wreszcie wyda nowe opracowanie PE. Sądzę, że cieszyło by się ono nie mniejszą popularnością od Bismarcka. Może coś jest szykowane, tylko nikt "nie puszcza pary z ust". Nie wiem :-)

ps. dzięki za link. tych zdjęć nie mam :-)

pzdr
Kemot

Post zmieniony (18-05-06 19:54)

 
18-05-06 23:53  Re: Prinz Eugen ciąg dalszy budowy
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

!!!!!!!!!!!!!! ;-)

 
19-05-06 08:32  Re: Prinz Eugen ciąg dalszy budowy
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Opłaca się od czasu do czasu przeglądać forum plastikowców ;)))

Zawsze można coś ciekawego podejrzeć, jakieś porządne relacje, rozważania na temat zgodności z oryginałem (szczególnie pancerka), ciekawe linki, patenty na robienie detali, które można łatwo zaadoptować do kartonu.

Polecam, szczególnie dla tych, co bawią się w waloryzację.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024