FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-05-06 11:49  Paper Hobby {poaśba o opinie}
Marcinek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Jak w temacie. Może któryś z forumowiczów napisać ile kosztuje przysyłka.

 
14-05-06 11:59  Re: Paper Hobby {prośba o opinie}
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Jak zakupisz za powyżej 100pln, przesyłka gratis, szybko i konkretnie...
Żeby nie nabijać postów, to w Gryfie też jest super, w gomixie "miodzio", orlik przechodzi sam siebie, w gpm-e jeszcze nie kupowałem, a na allegro jestem zachwycony (choć zdarzają się "wpadki")(to z osobistych podglądów - ja nie miałem jeszcze żadnej)
I zapomniałem o najbardziej "prężnym" i "szanowanym" wydawnictwie XXX - odbiór osobisty, w miłej atmosferze, zawinięte w sreberka (sam nie wiem co mam na myśli), a wydawnictwo HM po "znajomości" i również osobiście, no i "Hal" też nie kupowałem - wszystkie w "miejscowym" "kultowym" sklepie modelarskim ;-D
ufff, to już koniec...

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (14-05-06 12:34)

 
14-05-06 12:08  Re: Paper Hobby {poaśba o opinie}
Hook6   

 

Nie łatwiej napisać list w tej sprawie do Paper Hobby? Mają tam na stronie nie tylko informacje o wysyłce ikosztach (jeśli nie mozesz znaleźć) ale i adres skrzynki pocztowej.

W przeciwieniśtwie do wielu innych forów tutaj nabijanie postów nie podnosi "rangi" użytkownika.

--

 
14-05-06 12:30  Re: Paper Hobby {poaśba o opinie}
vihoo   

Witam
Marcinku3 polecam Paper-Hobby, robiłem tam zakupy i jestem zadowolony z jakości tak towaru jak i jakości usług.

Ps.
BeBe jestem Ci niezmiernie wdzięczny, że chcąc uniknąć "nabijania postów", opisałeś kolejne miejsca gdzie można dokonać zakupów. Myślę, a nawet jestem pewien, że w ramach oszczędności miejsca na serwerze usuniesz z forum swój arcyważny modelarski temat pt:"'Dziewiąte Wrota'-czyli przekroczyć próg bezsenności". ;)

--
Pozdrawiam

-------------------------------

 
14-05-06 13:19  Re: Paper Hobby {poaśba o opinie}
Marcinek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

No to ile w końcu kosztuje ta przysyłka??

 
14-05-06 13:24  Re: Paper Hobby {poaśba o opinie}
Marcinek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

A mam jeszcze jedno pytranie czy dzisiaj (niedziela) też moge złożyc zamuwienie???

 
14-05-06 13:30  Re: Paper Hobby {poaśba o opinie}
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Boze- widzisz i pioruna zalujesz... Niestety Marcinku- musisz poczekac z tym do wakacji... to jest sklep sezonowy....
Chlopie- zacznij ty myslec troche... wszystko jest napisane na stronie..
http://paper-hobby.com/shopp/
echhhh :-/

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 
14-05-06 13:35  Re: Paper Hobby {poaśba o opinie}
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Wątek zamykam

--
Fanatyk Kartonu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024