FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-09-10 18:52  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Benek
Po Twoim amerykanskim krazowniku,ktory nie byl przeciez prosty ,zabranie sie za cos od Hal-a,to jest nastepny logiczny "krok"......jestem pelen podziwu i trzymam kciuki aby Ci ladnie wyszedl.Twoje proby z brudzeniem bardzo mi sie podobaja ,ja ciagle nie mam odwagi, chociaz teoretycznie wiem jak to sie robi,przeczytalem juz nie jeden wpis i artykul na ten temat..Pozdrawiam i kibicuje dalej. Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
26-09-10 22:33  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Postępy przy dziobowej nadbudówce :

Zdjęcie z moją wielgachną łapą dla zobrazowania wielkości tej konstrukcji xD Teraz na fotkach widzę jeszcze miejsca gdzie trzeba poprawić retusz ;/

--

 
28-09-10 22:27  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Nadbudówka pnie sie ku górze jeśli można to tak nazwać :)


--

 
01-10-10 22:03  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Budowy ciąg dalszy :

Jak do tej pory jestem zadowolony z efektów osiongniętych przy nadbudówce. Na razie to chyba maksimum na co mnie stać ale mam nadzieje że komuś jeszcze oprócz mnie sie podoba :)

--

 
01-10-10 22:37  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Witaj Benek!
Na pewno jest postęp w jakości zdjęć. I dzięki temu można powiedzieć kilka słów. Całość wygląda fajnie, ale szczegóły są na pewno do dopracowania. Widzę, że masz fantastyczny zapał i co jeszcze lepsze - w tym co robisz, jesteś konsekwentny tak, że pozazdrościć. A to już dużo. Szczegóły to jednak elementy, nad którymi trzeba popracować dłużej/staranniej/uważniej.
Pozwoliłem sobie załączyć fotkę, która najbardziej mnie zastanowiła.

Zaznaczyłem dwa przykładowe elementy - element górny to element trudny do wykonania i widać, że coś tam się postrzępiło. Może w takiej sytuacji użyć jakiegoś papierku ściernego- nie wiem 1200 - i delikatnie z wyczuciem podszlifować a potem delikatny retusz, skoro nie udało się wyciąć dokładnie (przy okazji dotyczy to innych krawędzi na tej nadbudówce). Ale jako rzekłem jest to element trudny i łączenie jest trudne.
Druga sprawa to to, co zaznaczyłem poniżej. To już jest po prostu skrzyneczka, bez obłości, zawijasów i takich tam. I makro nie makro, ale nie wygląda to dobrze.
Podsumowując - proponuję troszeczkę więcej troski i zaangażowania w drobiazgi. Do nich trzeba jak do naszych wspaniałych kobiet - troszkę więcej uwagi, troszkę więcej troski - a odwdzięczają się same:).
Mam nadzieję, że nie obrazisz się za te uwagi, ale troszkę szkoda tych detali, bo wydaje mi się, że masz potencjał, by robić to ładniej, ku swojej i naszej radości.

Pozdrawiam
Mariaszek

 
01-10-10 22:55  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Pewnie ze się nie obraże i postaram się poprawic przy następpnych skrzyneczkach i krawędziach :)

--

Post zmieniony (01-10-10 22:58)

 
05-10-10 22:36  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Nadbudówka dziobowa ukończna :)


--

 
17-10-10 17:26  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Dawno nic nie pokazywałem a troszkę przybyło na modelu. Powstaje środkowa nadbudówka i zacząłem walkę z kominem :)


--

 
30-10-10 22:45  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Dalsze postępy przy kominach :


--

 
14-12-10 22:36  Odp: [Relacja] Yukikaze 1:200 (AH)
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Witajcie :)
Dawno nic nie pokazywałem ale prace wcale nie ustały Przybył 2 komin, zasobniki torpedowe, pdbudowa pod reflektor i podbudowa pod p-lotki przed 2 kominem. Teraz trwaja prace nad suwnicami :


--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024