Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
05-07-13 14:42  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Nie mówiąc o całej serii JSC. Tyle, że okrętowcem to ja nie jestem.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
05-07-13 14:45  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Zgadza się, może trzebaby zrobić np całą listę wydanych modeli okrętów RN wraz z opisem na jaki rok przedstawiaja model co jest już trudniejsze. Ale wtedy byłoby przefiltrowane co się nadaje a co nie.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
05-07-13 14:58  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

JSC oferuje następujące, które potencjalnie mogłyby pasować (dla okrętowców - czy między podaną datą a przyjętym "deadline'em" (dla Home Fleet VIII 1940, dla floty Pacyfiku I 1942) były istotne przeróbki?):
- HMS Norfolk 1935
- HMS Ajax/Achilles 1939
- HMS Exeter 1939
- HMS Hood 1941
- HMS Renown 1942
- HMS Sheffield 1939
- HMS Victorious 1941
- HMS King George V 1941
- HMS Cossack i HMS Lance 1941
Nawet Hood'a nie jestem pewien - ostatnie przeróbki późną zimą 1940/41...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
05-07-13 15:09  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Z USN trzy pewniaki: pancerniki: Arizona, Oklahoma, oraz niszczyciel Ward. Do sparwdzenia ciężki krążownik Pensacola, stare wydanie Modelcard. To chyba w zasadzie wszystko.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
05-07-13 15:12  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Tak czy inaczej - niech się tematy poprzegryzają, po wakacjach można zrobić coś w rodzaju deklaracjo-plebiscytu. Ja w każdym razie biorę się za modele pod ten temat, czyli coś z Czechosłowacji 1938.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
09-07-13 11:55  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
ROBO 

 - 10

...Pozdrawiam z wakacyjnych wojaży :)


- malusi głosik do dyskusji.

Może by tak podzielić ten temat na dwa - czyli ...

1 - wystawa - Pacyfik ,czyli US NAVY w okresie 41-45 lub też ,Japonia vs reszta świata...tutaj dzięki poszerzeniu tematu mamy nawet 2 wystawy na 2 lata z góry ...
2- II w.ś - sprzęt w momencie wybuchu wojny ułożony narodowościowo ....
kwestia tylko tego co najpierw a co potem.

Moim zdaniem, takie tematyczne wystawy są bardzo ciekawe ,mozna zobaczyć sprzęt jednej strony [jak w przypadku 2009 roku] w jednym miejscu i, ogarnąć temat przynajmniej w przybliżeniu. W 2009 można było podziwiać flote Japonii zgrupowaną w jednym miejscu która bardzo działała na wyobrażnie...:)

pzdr.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
27-09-13 15:26  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

No to szanowne koleżeństwo jaki ostatecznie temat wiodący.
Jak już wspominałem , nic nie stoi na przeszkodzie, żeby oprócz tematu wiodącego część pozostałych modeli pogrupować na głównej sali według tematów cieszących się mniejszym poparciem ( i liczbą modeli).

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
21-10-13 15:13  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Jak już wspominałem - pasuje mi "wyspa" mojego tematu na sali głównej. ROBO - to nie chodzi tylko o II wojnę, ale o moment najazdu. Jakby się kto uparł, to i wojna sześciodniowa by weszła, np.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
24-10-13 12:14  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
ROBO 

 - 10

Sturmoviku - sądziłem ,że o całokształt zmagań chodzi, tylko....nie wiem czemu na plakacie są podane lata 40-45 !?

pzdr.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
24-10-13 14:54  Odp: [WSMK 2014] Temat wiodący - propozycja: ''Uwaga! Nadchodzą''
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Plakatu nie widziałem. Chyba w dyskusji wyszedł temat, że konflikty powojenne były nieco bardziej "pokręcone" i żeby uniknąć nadmiaru dwuznaczności, ograniczono się do II wojny. Za to mniej mi się podoba odcięcie na poziomie 1940 - wg mnie np. Czechosłowacja zajęta w 1938 się też powinna dać załapać, podobnie Chiny z 1937, itp.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024