KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 8Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
06-09-11 00:40  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Najlepiej zapytaj w LOK'u albo u kolegów z Oleśnicy :D

--
GG 6801515

 
06-09-11 08:31  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

W tej sprawie dobrze jest zorientowany Homik, ale chyba 16-18 września - wtedy też jest w Rudzie Śląskiej.

Post zmieniony (06-09-11 08:33)

 
06-09-11 11:22  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Modellot   

Ludzie , my z Modellotu po prostu robimy modele. Masowo i potem sa tego efekty. Fakt , mozna zrobic jakies relacje z budowy. Ale przerob mamy taki ze nie mielismy na to specjalnie czasu. NIE MAMY ZADNYCH DOTACJI. Najbardziej nierozumiem stwierdzenia "te same modele" , wiekszosc jest nowych (Gotha, Vimy, DH-9, PO 2,Triplane , Savoia, Columbia , itd) . Po prostu proponuje sie przyjrzec JAKOSCI wykonania , a nie zaraz wymyslac spiskowe teorie. Na przyszly rok szykujemy ofensywe we wszystkich kategoriach , a nie tylko w lotnictwie.

 
06-09-11 12:39  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Małe sprostowanie, rozmawiałem z Janciem i puchar jest jednak za Łosia, a wyróżnienie za B-52 :) Namechlałem - "przepruszam" - tak to jest jak się nie zrobiło zdjęcia listy wyników :)

No dobra Modelloci, ale wyróżnienia dostaliście głównie za samoloty 1:50 co według mnie nakładem pracy nie może równać się samolotem 1:33, wiele innych ładniejszych niż wasze wszystkie "nowości" samolotów było (nie neguję, że też się wam nic nie należało);nie wspomnę o innych klasach. Szykujcie się, obyście nie walczyli między sobą. Już się nie tłumaczcie, nie chce mi się z wami dyskutować.

A organizatorom chciałem jeszcze pogratulować klasy samolotów tłokowych (wielosilnikowe, jednosilnikowe, wszystkie skale do jednego wora), Ci co byli widzieli. Ten konkurs poniżył tylko reputację Muzeum w moim odczuciu.

Powinni jeszcze zrobić dodatkową nagrodę na konkursach - książka telefoniczna na rok bieżący co by się nie męczyć z wymyślaniem wirtualnych nazwisk. Wymiana nazwisk na tym samym modelu też już była gdzieś przerabiana, bodajże w Porąbce.

--

Post zmieniony (06-09-11 13:09)

 
06-09-11 13:46  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

I jak nie w Skawinie :)

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
06-09-11 22:56  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A czy ktoś mógł by pokazać te wspaniałe modele, które uczciwie pokonały na zawodach Andrzejowego P-11c i Marcinowego Shidena ? bo to muszą być naprawdę niesamowicie piękne samoloty :D
Modellot- skoro robicie modele masowo, to nie wątpliwie są tego efekty :D

--
GG 6801515

 
07-09-11 09:10  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Jak mam być szczery to Łoś i Shiden to jedne z najlepszych modeli ostatnich lat. Jeździłem po wielu konkursach i znam możliwości modelarzy, zarówno tych z internetu jak i poza nim. Ciekawi mnie bardzo jakie to Wasze modele wygrały. Skoro są tak dobrej jakości to myślę, że nie będzie problemu, abyś wstawił ich zdjęcia, albo pojawił się z nimi w Przeciszowie gdzie będą zapewne inni sędziowie.
Również ktoś mógłby podać skład komisji sędziowskiej.

 
07-09-11 09:50  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To na początek... 1:50, napewno Fokker dr I otrzymał wyróżnienie, co do reszty nie pamiętam, ale akurat ten model utkwił mi bardzo w pamięci. Da się też zauważyc Black Widow z pięknie pofalowanymi płatami skrzydeł. Pe-2 z rozklejającymi się gondolami silników (nie widać dobrze na zdjęciu)



Pięknie sklejona Savoia z białym flekiem pod godłem na skrzydle:



Gotha, Triplane (nie dopatrzyłem się uchybień) oraz "piękna" symetria Savoi:



Wellington, którego widziałem już kilka lat wstecz: (tutaj zacznę spisywać nazwiska)



Oraz laureat, Wikers Vimy zdobywca pucharu za coś tam, również z białym flekiem pod pierwszym zastrzałem od lewej strony patrząc od silnika na dolnym płacie na natarciu:



Pozdrawiam komisję sędziowską.

--

Post zmieniony (07-09-11 10:07)

 
07-09-11 11:05  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Info i relacja (nie wiem czy oficjalne dane):

http://www.samoloty.pl/index.php/artykuly-lotnicze/8510-iii-krakowski-festiwal-modelarski

 
07-09-11 11:21  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

He od kiedy D.H.-9 jest samolotem pionierskim?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 8Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024