KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
10-11-06 19:20  Konkurs Modeli Karton. o Grand Prix Dyr. GOK w Gołębiu 02.12.06 [relacja]
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

W imieniu organizatorów serdzecznie wszystkich zapraszam na:

KONKURS MODELI KARTONOWYCH O GRAND PRIX DYREKTORA GOK w GOŁĘBIU

REGULAMIN

02.12.2006 r. (sobota)
godz. 11.00 - 12.30 - przyjmowanie modeli
godz. 13.00 - otwarcie konkursu
godz. 13.30 - odprawa sędziów
godz. 13.30 - 14.30 - ocena modeli, dla uczestników zwiedzanie kościoła i domku loretańskiego
godz. 14.30 – 17.00 – zwiedzanie wystawy
godz. 17.00 - zakończenie konkursu
godz. 17.30 - wydawanie modeli

Uwaga: W szczególnych przypadkach wcześniejsze wydawanie modeli odbywa się wyłącznie za zgodą organizatorów!

Organizatorzy :
Gminny Ośrodek Kultury w Puławach z siedzibą w Gołębiu

Termin i miejsce Konkursu :
2 grudnia 2006 r. Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu

Cele imprezy :
- rozbudzanie zainteresowania nauką, techniką i historią,
- popularyzowanie modelarstwa wśród mieszkańców regionu, szczególnie dzieci i
młodzieży,
- zachęcanie do aktywnej formy spędzania wolnego czasu
- promowanie walorów Lubelszczyzny.

Warunki uczestnictwa w imprezie :
Konkurs modeli kartonowych ma charakter konkursu-wystawy. Mogą w nich uczestniczyć modelarze indywidualni i zrzeszeni.
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie i na wystawie jest przesłanie zgłoszenia.
Chęć uczestnictwa w imprezie należy zgłosić do 28 listopada 2006 r. włącznie. Indywidualne sprawy należy uzgadniać z Organizatorem. Zgłoszenia można przesyłać pocztą elektroniczną na adres:gokgolab@man.pulawy.pl, lub faxem 0-81 881 32 22
Do Konkursu i na wystawę przyjmowane będą modele dostarczone do GOK w Gołębiu w dniu 28 listopada 2006 r. (wtorek) w godz. 10.00 – 21.00 oraz w dniu konkursu w godz. 11.00 – 12.30.
Opłat startowych nie pobiera się.
Uczestnik zawodów może zgłosić maksimum trzy modelej każdej klasie. W klasyfikacji będzie uwzględniony najlepszy model jednego uczestnika w danej klasie. Kolejne miejsce zajmie najwyżej punktowany model następnego modelarza.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo łączenia klas i kategorii wiekowych w przypadku małej ilości modeli w danej klasie.
Dokumentacja modelarska nie jest wymagana.

Zasady oceny:
Uczestnicy mogą zgłaszać modele do konkursu oraz do wystawy pozakonkursowej.
Wszyscy wystawcy i zawodnicy wypełniają kartę zgłoszenia modelu- wzór w załączeniu.
Zgłoszone do konkursu modele ocenia komisja konkursowa powołana przez organizatorów wg zasady podoba się - nie podoba się. Decyzja komisji sędziowskiej jest ostateczna i nie podlega oprotestowaniu.
W każdej kategorii przyznane zostaną medale i okolicznościowe dyplomy. Organizatorzy przewidują przyznanie GRAND PRIX za najlepiej wykonany model oraz nagrody specjalne.
Organizatorzy nie przewidują ubezpieczenia modeli.
Rywalizacja w klasie odbędzie się w przypadku obecności co najmniej trzech modeli różnych zawodników.

Uwaga: Aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych dotykaniem modelu prosimy zaopatrzyć w miarę możliwości każdy model w podstawkę bądź winietkę, która posłuży bezpiecznemu manipulowaniu eksponatem podczas prac jury. Obecność podstawki i winietki nie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie i wystawie- służy jedynie podniesieniu poziomu bezpieczeństwa eksponatów.

W sprawach organizacyjnych i regulaminowych można kontaktować się z Ewa Rodzik, Monika Wiejak, tel. 0-81 881 32 22

Podział na klasy

1. We wszystkich klasach konkurs rozegrany zostanie w kategorii wiekowej

- młodzik (zawodnicy do lat 13)
- junior (zawodnicy lat 14 – 18)
- senior (zawodnicy powyżej lat 18)

2. Konkurs modeli kartonowych odbywa się bez podziału na skale i bez rozróżnienia na modele w klasie standard i otwartej.

Klasy modeli:
S - samoloty i śmigłowce
P - pojazdy kołowe, gąsienicowe i szynowe
O - statki, okręty, okręty podwodne i żaglowce
B - budowle
F - figurki

Postanowienia końcowe:

Nagrody
Puchar - Grand Prix Dyrektora GOK Gołąb
Medale za 1, 2 i 3 miejsce wraz z dyplomami

Od siebie dodam, że Gołąb leży przy trasie Puławy - Dęblin (lub odwrotnie ale w woj. lubelskim) i jest to pierwszy konkurs organizowany w tej miłej miejscowości przede wszystkim z myślą o naszych najmłodszych modelarzach. Co do zwiedzania kościoła - warto go zobaczyć, gdzyż jest to zabytek sztuki sakralnej skali ogólnopolskiej nazywany perłą renesansu a w trakcie zwiedzania jest również możliwość - co niespotykane - wejść na sklepienie pod dach i zobaczyć od drugiej strony konstrukcję sklepień łukowych.

Karta startowa dostępna w GOK pod powyższym mailem lub u mnie


--



Post zmieniony (10-11-06 19:22)

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

Post zmieniony (02-12-06 17:42)

 
10-11-06 19:24  Re: KONKURS MODELI KARTONOWYCH O GRAND PRIX DYREKTORA GOK w GOŁĘBIU (02.12.06)
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


zgłaszam swoją obecność

 
10-11-06 19:35  Re: KONKURS MODELI KARTONOWYCH O GRAND PRIX DYREKTORA GOK w GOŁĘBIU (02.12.06)
Hook6   

 

Udanego Konkursu Maćku! Aż mi się gęba ucieszyła, że w Gołębiu coś się dzieje (8 lat spędzone w Dęblinie powinno wyjaśniać dlaczego). A kościół - rewelacja - warto. Liczę na wiele pokonkursowych fotek.

--

 
10-11-06 23:54  Re: Konkurs Modeli Kartonowych o Grand Prix Dyrektora GOK w Gołębiu 02.12.06
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Zgodnie z rozmowami prowadzonymi w Lublinie i Krasnystawie postaram się zjawić z paroma chłopakami z Sokoła :)

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
11-11-06 07:47  Re: Konkurs Modeli Kartonowych o Grand Prix Dyrektora GOK w Gołębiu 02.12.06
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Jak termin będzie pasował postaram się być i ja:-)Ale to jeszcze za odległe czasy na razie:-)

--
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
18-11-06 15:03  Re: Konkurs Modeli Kartonowych o Grand Prix Dyrektora GOK w Gołębiu 02.12.06
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Jak Kopajt znajdzie miejsce dla mnie w swoim aucie pomiędzy kartonami z modelami to bym się pisał na ten konkurs. Wszedłam na stronę internetową o tej miejscowości i oprócz modeli warto by było zobaczyć te ciekawe miejsca , o których wspominają organizatorzy. Z Radomia mamy blisko.

--
Pt-47

 
18-11-06 19:55  Re: Konkurs Modeli Kartonowych o Grand Prix Dyrektora GOK w Gołębiu 02.12.06
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Już niedługo zostało. Będę i ja:-) Do zobaczenia na miejscu:-)

--
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
18-11-06 19:59  Re: Konkurs Modeli Kartonowych o Grand Prix Dyrektora GOK w Gołębiu 02.12.06
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Paweł musisz wciągnąc brzuch, bo na razie ja sie do Kopajta dopisałem, a on ma malutki samochodzik ;-)
Ja raczej nie bede mógł swojego wziąć, a tam by sie zmiesciło z pół naszego klubu.

--

KMH Sokół Radom

Post zmieniony (18-11-06 21:53)

 
19-11-06 10:58  Re: Konkurs Modeli Kartonowych o Grand Prix Dyrektora GOK w Gołębiu 02.12.06
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Ja wam dam malutki samochodzik....
SAM jadę !!! ;)

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
21-11-06 09:57  Re: Konkurs Modeli Kartonowych o Grand Prix Dyrektora GOK w Gołębiu 02.12.06
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Ja też będę, w końcu konkurs będzie w mojej miejscowości. Lepszej okazji już nie będę miał. Zapraszam wszystkich serdecznie!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024