PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Projekt Grupowy - Dział Ogólny

Założenia i cele projektu, zasady uczestnictwa, sprawy organizacyjne i wszelkie inne informacje związane z projektem grupowym ''50 lat Małego Modelarza''

Historia Wydawnictwa, ciekawostki i wspomnienia modelarskie związane z Małym Modelarzem itp

Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
22-06-07 23:01  Re: Karton na wesoło, czar wspomnień
Kłosek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9


 - 11

Moim pierwszym modelem był Łoś z MM z 95 roku. Miałem wtedy 8 lat. Nie muszę dodawać że model zrobiłem bez szkieletu:P, golenie kół wykonałem z plastikowych patyczków,a skrzydła wypchałem kawałkami materiału:P To buło coś! Byłem dumny z tego że go ukończyłem i miałem go jeszcze w całości(no, prawie) z 2 lata temu. Teraz mam Łosia w wykonaniu pana Mistewicza i dumnie wisi na suficie:) Poza tym wiele modeli których nie ukończyłem, które zostały zniszczone, lub brały udział w podwórkowych walkach:) Teraz nie mam tyle czasu co kiedyś, ale kleje i kleić będę!
Pozdrawiam

 
23-06-07 12:36  Re: Karton na wesoło, czar wspomnień
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Pierwszy model sklejony do końca to PT-76. Lata 70-te. Niestety nie pamiętam dokladnie ktory to byl rok .
Pozdrawiam.

 
24-06-07 00:05  Re: Karton na wesoło, czar wspomnień
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Moim pierwszym modelem był Potiomkin z MM, sklejony chyba ok. 84 lub 85 roku, ale dokładnie nie pamiętam. Potem Vittorio Veneto, King George V z MM i Yamashiro z AH. Te trzy modele zrobiłem do linii wodnej. Vittorio V zacząłem kleić poniżej linii wodnej, ale nie mogłem spasować poszycia i oderwałem całą dolną część. Potem zacząłem Hiryu, którego odstawiłem chyba w 94 z powodu braku czasu. Po 13 latach, przypadkowo znalazłem tę stronę i oszołomiony ilością nowych modeli i ich perfekcyjnym wykonaniem przez niektórych modelarzy, postanowiłem wrócić do dawnego hobby. Zacząłem od Richelieu z Gomixu. Na razie jestem zdeterminowany go skończyć. Czy mi się uda? Nie wiem. Co będzie potem? Tego też nie wiem, ale na pewno jakiś pancernik

--

Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

Post zmieniony (24-06-07 09:56)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024