PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Projekt Grupowy - Dział Ogólny

Założenia i cele projektu, zasady uczestnictwa, sprawy organizacyjne i wszelkie inne informacje związane z projektem grupowym ''50 lat Małego Modelarza''

Historia Wydawnictwa, ciekawostki i wspomnienia modelarskie związane z Małym Modelarzem itp

Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
30-08-05 23:10  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Niestety będą problemy z wyświetlaniem momentami:-( OPonieważ zdjecia powiesiłem na bezpłatnym koncie został przekroczony limit transferu.... Bardzo sympatyczny komunikat....pomyśle gdzie je przeżucić żeby nie znikały na godzinę.

 
30-08-05 23:11  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
Yamato23 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

CO? Jak to nic dziwnego?

 
30-08-05 23:19  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wecha- jest zasadnicza roznica, w zwiazku z tym ze my "moZemy" a ty "nie moRZesz" : ) ale to takie male BTW : ) poza tym ja akurat nie mam zadnych problemow ze zdjeciami : ) - a tego odkrycia Jakubie ci szczerze zazdroszcze : )
pozdrawiam serdecznie : )

Maciek Grajek / elessar.telc

 
30-08-05 23:20  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wcha ty chyba nie czaisz o co lata. Przeczytaj uważnie swój przedostatni post a potem mój !!!

Panther

 
30-08-05 23:33  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Enzo ;-) "szału finansowego" tym pierwszym GPMem niestety nie zrobisz ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
31-08-05 00:31  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
Michał 

 

Niedawno widziałem okładkę na Konradusie tego numeru MM. Zastanawiałem sie, jak to wtedy mogło wyglądać w środku i jak może wyglądać dzisiaj po tylu latach. 50 lat robi swoje, padały państwa, obalono komunizm, człowiek zdążył wylądować na księżycu, nakręcono pierwszą ekranizację Wojny Swiatów, zamach na Kennedy'ego, Jim Morrison spiewa na scenie "Mother I want you....f*** you all night, babe"... a ten numer już istniał... Nie waż sie go pociąć Konradusy mają rację, zeskanuj, dopracuj kolory i zrób relację sprzed półwiecza. Zrób nam powrót do przeszłości a oryginał w ramki i na ścianę. Piękna rzecz.

 
31-08-05 09:37  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jacobie powiedz no mnie w jakim programie "czyścisz" arkusze?

Tygrys i Halny

 
31-08-05 11:04  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Witam
Sklejam wylacznie samoloty z 2 wojny, ale TEN numer chcialbym miec... toz to SWIETOSC.. aleCi zazdroszcze :) i tak samo mocno gratuluje :) Ciekawe, ile w Polsce zostalo NIE POCIETYCH, ORYGINALNYCH pierwszych numerow MM ?

pozdrawiam

---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

 
31-08-05 11:17  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
stach48 

 

USZANOWANIE
JAKUB-pewno fajno sie bawisz, gratuluje pomysłu tylko trzeba było poczekac do 1 kwietnia. To pytanie o to jak go kleic bylo strzałem w 10. Gratuluje pomysłu . dawno się tak nie ubawiłem.
NAJLEPSZEGO

 
31-08-05 11:21  Re: "sensacyjne" odkrycie i dylemat
stach48 

 

WECHA- Ja pojadę na pomorze jak pomorze nie pomoże to pomoże może morze a jak morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.
NAJLEPSZEGO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024