PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Projekt Grupowy - Dział Ogólny

Założenia i cele projektu, zasady uczestnictwa, sprawy organizacyjne i wszelkie inne informacje związane z projektem grupowym ''50 lat Małego Modelarza''

Historia Wydawnictwa, ciekawostki i wspomnienia modelarskie związane z Małym Modelarzem itp

Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
10-06-07 22:14  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

A mi się marzy wznowienie cywili, Lilla weneda, holownik Flisak, tylnokołowiec Western Union, te rodzynki osiągają teraz takie ceny że mogę o nich zapomnieć, a fantastycznie byłoby takie cuda posklejać, a nie ciągle szare krążowniki, niszczyciele czy pancerniki. Nie wspomnę już o modelach np jachtów, w tym tygodniu zostałem szczęśliwym posiadaczem archiwalnego numeru z jachtem OPTY, ale ile jeszcze jest takich do wydania, ZJAWY Wagnera, POLONEZ Baranowskiego, Dar Przemyśla Jaskóły, myślę że wielu modelarzy by takie modele chętnie "popełniło", niestety nikt czegoś takiego nie wydaje a są to przecież równie efektowne modele jak modele wojenne. niech MM uczci te piękną rocznicę wydając regularnie swoje pismo i bardziej rozszerzając jego ofertę, a my pokażmy że MM ciągle jest potrzebny i oby trwał następne 50 lat wychowując kolejne pokolenia :-)

 
10-06-07 22:20  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

bolo-ok
Tylnokołowiec z Missisipi to "Western River" - model przecudnie się sklejający ;-)
Robiłem Go w 1972r.
Ale poza tym zgadzam się minimum następne 100 lat !!!

 
10-06-07 22:23  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
bolo-ok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

a fakt, mój błąd ;-) oczywiście przekręciłem nazwę, ale fakt pozostaje faktem, ceny tych modeli są tak horrendalne, że dla mnie nieosiągalne, a z chęcia bym się w tym spróbował, widziałem galerię Westerna- przecudny model

 
11-06-07 09:47  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Michał R. w związku z projektem, do którego link wstawił El-paw i twoja propozycja udostępnienia fotek. Proponuje jednak nie rozdrabniajmy sił lecz połączmy je i uzupełnijmy wspomniany już projekt. Ja i kilku innych kolegów już coś od siebie tam dodało. Liczę na pomoc pozostałych. Niech to będzie projekt ponad podziałami.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
14-06-07 21:54  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Dobra Piterski, skoro taka jest Twoja propozycja to postaram się do końca czerwca wrzucić trochę zdjęć starszych egzemplarzy. Może niedługo będziemy mieli komplecik okładek w projekcie El-pawa.

--

 
14-06-07 22:02  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

W razie czego, służę okładką PZL-38 Wilk z pierwszej edycji :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
14-06-07 22:07  Re: 50 lat MAŁEGO MODELARZA
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Z okładkami to raczej problemu nie ma , ale z fotkami sklejonych modeli to u kolegów z sąsiedniego forum jest cienko. Są też poważne braki w nazwiskach autorów okładek i modeli.

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024