KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 42 z 50Strony:  <=  <-  40  41  42  43  44  ->  => 
17-12-21 15:25  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Super ! :-)))
PS - pozdrowienia dla synowej !

Post zmieniony (17-12-21 15:45)

 
17-12-21 16:48  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Krakus, co ma brak szacunku do utylizacji? Znowu przesadzasz.
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Jeżeli ktoś ma w głębokim poważaniu wszystkich w koło; męża, żonę, dzieci, rodziców, sąsiadów, kolegów z pracy, ludzi robiących razem z nim zakupy w sklepie i tych, którzy umierają, bo nie ma dla nich miejsca w szpitalu zajętego przez niezaszczepionych, jest osobą antyspołeczną, a jako taka na szacunek nie zasługuje. Nawet, jeżeli ktoś ma w tej sprawie inne zdanie, powinien się zaszczepić właśnie dla dobra innych. Uważam, że na tym polega współczesny patriotyzm. Poświęceniu się dla dobra współobywateli.
Uderzyłem w wysokie tony, ale tak właśnie czuję.

P.S. Nie mam na myśli tych, którzy NIE MOGĄ się szczepić.

--
serwusik

Post zmieniony (17-12-21 17:15)

 
17-12-21 19:38  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

W zeszłym roku z powodu nie możności dokonania planowej operacji onkologicznej, ciągle przekładanej bo nie było "mocy przerobowych" w szpitalach Trójmiasta zajętych walką z COVID-em pożyczyłem (dobrze, że jako emeryt mam jeszcze skromne oszczędności na dokładanie do emerytury) bliskim znajomym 3 tyś PLN do brakującej kwoty by znajomy mógł się zoperować na raka jelita grubego w prywatnej klinice.
To jest mój główny powód, że wszystkich nieszczepionych kretynów potopiłbym w łyżce wody !

 
17-12-21 19:41  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Prócz pandemii to popatrzcie co się dzieje w Polsce rządzonej przez tą pierd....loną mafię PISowską !

 
17-12-21 20:30  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
yak   

Może zacznij dla odmiany oglądać Holecką? Dziś był świetny odcinek.. Jedź na Sylwestra Marzeń do Zakopanego. Zenek, Maryla, delektuj się życiem. Jest dobrze a byłoby jeszcze lepiej gdyby nie te krasnale szczające do mleka. Na szczęście są malutkie i nikt w nie nie wierzy..... Wiadomo kasta.
Mt. 5.22.

Post zmieniony (17-12-21 21:36)

 
17-12-21 21:26  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Tak to ja Ryszard Kołodziejski z Sopotu nazywam tych nie zaszczepionych :
IDIOTAMI, DEBILAMI, KRETYNAMI, ZŁAMASAMI, PŁASKOZIEMCAMI !!!

7.Na FORUM zabrania się:
c.używania wulgaryzmów, prowokowania kłótni i używania obraźliwych określeń wobec innych uczestników;
Zagląda tu moderator?
To jest ostatni mój post na tym forum. Z takimi ludźmi nie chcę mieć nic wspólnego.

 
17-12-21 23:06  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Czyżbyś się Ramolot nie zaszczepił? :)

--
serwusik

 
18-12-21 00:42  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Ryszardzie, wykazałeś się widzę niezwykłą kulturą osobistą i szacunkiem dla drugiego człowieka niezależnie od jego poglądów - tak przecież dziś bardzo promowanym i uwydatnianym na każdym kroku...

--
54323031

 
23-12-21 22:54  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
TAGEZ222   

Ci co klną tych niezaszczepionych niech się trochę zastanowią i sprawdza powikłania o których jest cicho sza. Jak będziecie się musieli szczepić co pół roku to wtedy pogadamy o zdrowiu

--
Karton na wieki.

 
24-12-21 05:28  Odp: KARTONOWE DINOZAURY V
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

:-)))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 42 z 50Strony:  <=  <-  40  41  42  43  44  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024