KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-10-17 15:09  Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dzień dobry,

Zaglądam tu już od chwili, a ponieważ pomyślałem, że może coś skrobnę czasem, postanowiłem się przywitać.

Pewnie słyszeliście to już nie raz, bo... - wracam do kartonówek po ok. 20 latach. :) W czasach licealno-studenckich kleciłem sobie troszkę, potem żona, praca, dzieci, mieszkanie na kredyt... i jakoś tak zeszło. :)
Myślę, że najwyższy czas wrócić, zwłaszcza, że chciałbym wciągnąć moich chłopaków.

Zawsze ciągnęły mnie okręty wojenne, więc modelarstwo moje też poszło w tym kierunku. A ponieważ nie lubię kleić poszycia, moim ulubionym wydawnictwem stało się JSC. :) Zresztą skala 1:400 też mi najbardziej odpowiada. Niestety znakomita większość mojej kolekcji nie przetrwała próby czasu - w zasadzie z JSC ostał się tylko niedokończony Conte di Cavour. Części do niego raczej wcięło, miał też wypadek, ale może JSC go wznowi.
Drugim ocalałym okrętem jest Bismarck 1:200 wydawnictwa Super Model - skleiłem tylko kadłub, ale tutaj mam części (nawet dwa egzemplarze) - może jeszcze się za to wezmę.

W ramach powrotu postanowiłem skleić coś od początku i wybór padł na pancernik Iowa z JSC. Pewnie będę miał parę pytań, może pokuszę się o jakąś relację.

No i to tak - poczułem się deczko młodszy i dużo szczęśliwszy. :)

Pozdrawiam ciepło.

---

Post zmieniony (25-10-17 01:56)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
ja.seba 1713 23-10-17 15:09
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
Akra 240 23-10-17 15:25
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
ja.seba 175 23-10-17 17:58
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
andre 167 23-10-17 18:11
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
Winek 159 23-10-17 18:13
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
nastraszonaa 133 23-10-17 18:32
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
ja.seba 167 23-10-17 19:56
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
IJN Łukasz 145 23-10-17 21:30
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
TLB 151 24-10-17 00:45
 Odp: Dzień dobry dziewczynki i chłopcy.  nowe
Akra 138 24-10-17 08:41

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024