KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-10-17 00:23  Kolejne pirackie MM na OLX
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Gdyby ktoś chciał atrakcyjnie kupić Małe Modelarze (i inne) to zapraszam do Użytkownika:
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2SCfT/
oczywiście, jeżeli komuś nie przeszkadzają kserokopie - dość marnej jakości.

Kupiłem od tego użytkownika Pioruna. Dostałem kserówkę. Zadzwoniłem z kulturalną prośbą o wyjaśnienie. Pan był bardzo uprzejmy i bardzo zdziwiony, że to kserokopia, pieniążki oddał i poprosił o odesłanie "modelu". Tak uczyniłem. Po dwóch tygodniach dostałem zwrot, gdyż adres był "niedokładny". Napisałem. Pan był ponownie zdziwiony, przeprosił, oddał koszty przesyłki i podał nowy adres (brakowało nr mieszkania). Dziś dostałem ponownie zwrot, gdyż "Adresat nieznany, ul. (...) nie istnieje". Napisałem do tego Pana kolejny raz, tym razem z prośbą o usunięcie wątpliwych aukcji, czekam na odpowiedź. Nie zamierzam jednak ciągnąć dalej tej sprawy, gdyż szkoda mi czasu. Chciałbym jednak tu na forum opisać sytuację, jako przestrogę. Może ktoś się nie natnie.

"Model" zostawiłem sobie jako swego rodzaju dowód" Jest w kopercie którą dostałem z powrotem, tak jak wysłałem, więc nie wstawię zdjęć

--
54323031

 
25-10-17 16:40  Odp: Kolejne pirackie MM na OLX
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK
 
25-10-17 17:22  Odp: Kolejne pirackie MM na OLX
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

O tym sprzedawcy była swego czasu dyskusja w tym dziale. Działa od kilku lat tylko zmienia dane - teraz to "Ewa" z Tarnowskich Gór.

 
25-10-17 21:29  Odp: Kolejne pirackie MM na OLX
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

No i masz ! jeszcze moje miasto w to wplątano :)

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
26-10-17 00:10  Odp: Kolejne pirackie MM na OLX
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

A widzicie. Starsze to zaznaczył że reprinty super jakości, nowsze już niekoniecznie...

--
54323031

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024