KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
24-04-16 19:27  nowosci w GPM
pruczkowik   

Czy ktos moze wie co sie dzieje z nowosciami w GPM?
Te ktore pojawily sie w sklepiku sa bez cen, nie mozna ich kupic i nie wiadomo kiedy beda w sprzedazy - przynajmniej tak odpowiada wydawnictwo.
Dlaczego wiec nie w zapowiedziach?

Odnosnie nowosci sprzedawanych w na targach w Dortmundzie nie ma w ogole informacji, wydawnictwo tez milczy na pytanie, czy one moga byc tez kupowane przez polski sklepik GPM.

Strasznie slaba polityka informacyjna wydawnictwa.
Moze pan Pomorski rozjasnilby troche temat?
Bylbym wdzieczny

 
24-04-16 20:02  Odp: nowosci w GPM
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

A co to za nowości były w Dortmundzie?

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
24-04-16 20:07  Odp: nowosci w GPM
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Nowości m.in. Me-262 i Westerplatte można było kupić dziś na konkursie w Inowrocławiu.

 
24-04-16 20:18  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

przeskalowane na 1:250 okrety GPM i ukrainskiego Domu Bumagi

 
24-04-16 20:58  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

...robi sie jak za dawnych "dobrych" czasow - najpierw do Niemiec i na Zachod, potem pod lada "z reki do reki", a jak cos zostanie to do sklep-u/-iku

 
24-04-16 22:42  Odp: nowosci w GPM
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

W sklepie GPM okręty w skali 1 : 250 są dostępne a w Niemczech ta skala jest chyba dosyć popularna więc pewnie te modele kierowane są głównie na tamten rynek.

 
24-04-16 23:31  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

sms Goetzena i Hindenburga w 1:250 w sklepie GPM nie ma. Kupilbym oba chetnie, a nie pasuje mi sie jechac po nie do Dortmundu...

 
25-04-16 15:10  Odp: nowosci w GPM
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A nie prościej by było napisać maila lub zadzwonić do GPM'u i się samemu zapytać o możliwość nabycia? Jak znam GPM to nie ma z nimi żadnych problemów tylko trzeba otworzyć dziób jak człowiek do człowieka zamiast wylewać żale na forum. Zadzwoń albo napisz a na pewno dostaniesz to czego potrzebujesz.

--
GG 6801515

 
25-04-16 17:18  Odp: nowosci w GPM
pruczkowik   

W srode napisalem!!!
I jewszcze tego samego dnia odpisali mi, ze nowosci jeszcze nie ma i na razie nie bedzie!
A tu dowiaduje sie, ze juz w weekend sprzedawali je w Inowroclawiu!
A tak w ogole to mili ludzie ci Pomorscy i nie ma z nimi zadnych problemow ;)
Chyba nie chcesz mi powiedziec, ze w srode nie wiadomo jeszcze, ze na weekend beda wydrukowane modele!!!

 
25-04-16 17:33  Odp: nowosci w GPM
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeżeli napisałeś w tak debilnym tonie jaki tu reprezentujesz to ja się nie dziwię.... A swoją drogą nie wierzę by ci odpisali cyt: "nowosci jeszcze nie ma i na razie nie bedzie!" Jak nie potrafisz z ludźmi rozmawiać to się nie dziw że cię zlewają.... Dla mnie nie jesteś wiarygodny.

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024