KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
19-11-15 17:26  Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Szanowni Koledzy,
w dniu wczorajszym, Komisjia Europejska przedstawiła poprawki do dyrektywy dot. broni palnej na terenie UE:
http://wpolityce.pl/swiat/272272-bienkowska-chce-ograniczyc-europejczykom-dostep-do-broni
http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-6110_en.htm

Ten bezczelny zamiar godzący w nasze prawa, zwłaszcza w prawo do bezpieczeństwa i obrony, zrodzony został w głowach lewackich biurokratów pod przewodnictwem komisarz Bieńkowskiej, jako remedium na zamachy terrorystyczne m. in. w Paryżu. Ci bezczelni, niewybieralni i nieodwoływalni nie-przedstawiciele narodów europejskich, zadecydowali, że lekarstwem na nielegalną broń wykorzystywaną przez wszelkiej maści bandytów i terrorystów jest odebranie jej prawomyślnym, legalnym obywatelom!

To nie jest żart, ani chucpa, ani teoria spiskowa. To jest świt New World Order, to się dzieje od wczoraj!

Jeśli jesteś rekonstruktorem, strzelcem sportowym, kolekcjonerem broni, interesujesz się bronią, leży Ci na sercu bezpieczeństwo, prawa i wolność obywatela - powiedz NIE dyktaturze totalitarnej UE podpisując się pod petycją zamieszczoną w tym linku:
https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership?recruiter=429890546&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink
Jedyne co musisz podać, to istniejący adres email, po prawej stronie.

Proszę, przekazujcie te wieści dalej. To nie są żarty. To napisałem ja, znany na tym forum z imienia i nazwiska.

--
imagination+extrapolation

 
19-11-15 18:07  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Dokładam jeszcze adres strony, utworzonej ad hoc. Linkujcie i wklejajcie gdzie możecie:

http://redneck.pl/dyrektywa/

--
imagination+extrapolation

 
19-11-15 19:57  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Wiatrówki chyba to nie dotyczy, nie?

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 
19-11-15 20:39  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Jeszcze nie.

--
imagination+extrapolation

 
19-11-15 20:51  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Strach się bać co oni jeszcze wymyślą...

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 
19-11-15 22:25  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Ja też jestem za ściśle kontrolowanym dostępem do broni.

Problem jest w tym, że oni chcą nie chcą kontrolować dostępu do broni. Oni chcą zabronić dostępu do broni.

I po drugie, to co napisałem na sąsiednim forum: niedemokratycznie ustanowiona, ponadnarodowa władza, ogranicza nasze obywatelskie, ustawowe prawa w naszym kraju.

--
imagination+extrapolation

 
19-11-15 23:21  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

agazim widze ze jestes taki sam wywrotowiec i buntownik jak ja !!! gdyby obwatel mial takie samo prawo do noszenia broni jak terrorysta to by szanse byly 1:1 a nie czekanie na swoja kolej !

Post zmieniony (19-11-15 23:24)

 
20-11-15 08:34  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

modellot1 - Nie wiem jak Ty, ale ja nie chciałbym, żeby broń mogli nosić np. ci, którzy spalili we Wrocławiu kukłę Żyda.

 
20-11-15 09:11  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

modellot1 - Ty naprawdę wierzysz w te szanse 1:1? No to gratuluję dobrego samopoczucia.
Obywatela z bronią wyszkolony terrorysta potraktuje prawdopodobnie jak niewielkie urozmaicenie akcji.
Przecie taki terrorysta na strzelnicy na rozgrzewkę wystrzeliwuje tyle pocisków co wspomniany przez Ciebie obywatel przez miesiąc. Pomijając inne elementy szkolenia.
Jakoś w Stanach przy okazji strzelanin w kinach czy centrach handlowych wariat ze spluwą chyba nigdy nie zginął z ręki obywatela tylko policji albo panów w czarnych kominiarkach.

 
20-11-15 09:34  Odp: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

W ten sposób gdy broń jest powszechnie dostępna możesz zostać zastrzelony nawet przez przedszkolaka, choćby przez przypadek. Do tego nastolatki oprócz smartfonów pewnie też mogliby mieć niekiedy jakiegoś guna, tak jak dzieje się to nierzadko w USA.

--
Sven

HMS Ark Royal

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024