KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
09-09-15 19:21  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Witam Wszystkich Szanownych Forumowiczów,

dziś informacyjnie:
1. W dniu dzisiejszym otrzymałem od lokalnego przedsiębiorcy z branży modelarskiej (apropo produkujacego na cały świat) podkłady dla zabezpieczenia blatów ławek za co chciałbym mu tu serdecznie podziękować dostałem tego dość dużo to nie powinno dla nikogo zabraknąć ;).

2. Otrzymałem maila od Pana Łukasza że wysłał paczkę z modelikami tak więc jest kolejna super wiadomość, że coś do nas leci tak więc będzie co robić, za co również serdecznie dziękuję.

A poza tym dziś będę chciał wysmarować plakat żeby go powiesić przed niedzielą na wsi to może jak będą ludziska szli z Kościoła to poczytają i się wybiorą na otwarcie. Jak zrobie to spróbuję zamieścić.

Pozdrawiam Wszystkich
Marcin Chudzikiewicz

 
10-09-15 18:03  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

o kurde jak to się wkłada jakieś obrazki do wpisu
może ktoś poduczy mnie w telegraficznym skrócie :)

Marcin

Post zmieniony (10-09-15 18:03)

 
10-09-15 18:07  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Do Pana OSTOJA

mam pytanie czy ten model z propozycji jest może gdzieś dostępny do druku.
Mogło by się przydać takie cudeńko.
Znalazłem coś na stronie CANONa ale Twoja propozycja wygląda na solidniejszą.

Pozdrawiam
Marcin

 
10-09-15 18:10  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

no to próbuję podglądając innych :)
jak nie wyjdzie to proszę się nie śmiać


http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg /h/4d89a9821c6/

 
10-09-15 18:11  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

o chyba się udało dzięki za pomoc Panie Ostoja skorzystałem z Pana postu

Pozdrawiam
Marcin

 
11-09-15 12:43  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

No i pięknie:) Powiedz ilu przyszło chętnych :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
11-09-15 14:51  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Właśnie rozwiesiłem w szkołach bo w miejscowości jest dwie i na tablicy ogłoszeń.

Wczoraj było również spotkanie z rodzicami w szkole to i tam Pan Dyrektor poinformował przybyłych rodziców o modelarni i terminie rozpoczęcia to może ktoś się zjawi. Będę informował.

Pozdrawiam
Marcin

 
19-09-15 20:27  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
chudzma   

Witam Wszystkich,

no i ruszyliśmy w dniu wczorajszym o godz. 17:00




jak widać przybyło paru chłopaków może nie za wielu ale też nie mało, a nawet bym powiedział że wiencej niż się spodziewałem :) . Łącznie z moim synem było 16 chłopaków. Paru dosłownie dwóch tak zrozumiałem przynajmniej z rozmów miało do czynienia z modelarstwem modeli plastikowych. Mam nadzieję że podołam podjętemu wyzwaniu i nie zawiodę oczekiwań chłopaków. Ponieważ przyszło więcej chłopaków niż się spodziewałem zresztą Pan Dyrektor również był miło zaskoczony ilością osób, troszkę popadłem w panikę naszczęście miałem przy sobie moją Żonkę która dzielnie mnie wspierała za co jej bardzo pragnę podziękować. Po około półgodzinnym wprowadzeniu rozpoczeliśmy przygotowania do zabawy z modelowaniem. Przygotowaliśmy stoliki i zaczeliśmy wybór pierwszych modeli. Ponieważ to były pierwsze zajecia to modele nie były bardzo wyszukane rozpoczeliśmy od wydruków zgodnie z sugestiami kolegów z tutejszego i innych forum. Między czasie chłopaki wpisywali swoje preferencje następnych modeli. Ustaliliśmy że na przyszłych zajęciach sklejamy rzutkę samolociku, którą zgodnie z podpowiedzią Pana OSTOIA narysowałem i wydrukowałem w kilku egzemplarzach i zostały one sklejane już we w dniu wczorajszym. Na ale miałem za mało egzemplarzy, żeby wszyscy mogli ją skleić. Zaproponowałem że skleimy ją wszyscy i przeprowadzimy mały konkurs lotów oczywiście z nagrodami :) . No i tu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc, a w szczególności Marcinowi, Arturowi i Łukaszowi bo dzięki nim mamy dla chłopaków kilka modeli na nagrody :) . Zamierzam zabrać chłopaków na zawody do Rzeszowa w drugi wekend października, żeby poczuli tą "JASNĄ STRONĘ MOCY", a może nawet uda się komuś wystartować w kategori DEBIUT, No nic trybiki ruszyły więc jedziemy i przekazujemy pałeczkę dalej. Jeżeli ktoś byłby wstanie nas w jakiś sposób wspomóc to proszę poraz kolejny, a narazie zabieramy się do roboty no trzeba chłopakom coś przygotować bo kolejne zajęcia już za tydzień a czas szybko biegnie.

Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do śledzenia naszego tematu.
Marcin Chudzikiewicz

 
19-09-15 20:55  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ha! Serce rośnie :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
20-09-15 13:46  Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni
lukasold   

To bardzo fajnie, że przyszło tyle dzieciaków. Życzę wielu sukcesów. Jeśli chodzi o drukowane modele to polecam także stronkę paper-replika.com.
Pozdrawiam
Łukasz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024