KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 15Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
29-07-15 13:58  "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)
chudzma   

Witam,

zwróciłem się o taka pomoc jak w temacie na innym wprawdzie forum (http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=17857), ale myślę że nie zaszkodzi również poprosić gdzie indziej zwłaszcza że dla pozyskania funduszy planuję sięgnąć i prosić więcej :) . W związku z powyższym pozwolę sobie przekopiować zamieszczone na tamtym forum wpisy.

Witam serdecznie wszystkich Modelarzy,

zaszczepiony w dzieciństwie modelarstwem, głównie kartonowym aczkolwiek popełniłem kilka zbrodni na plastiku i i coś ze dwie rzutki (szybowce) typu jaskółka, pragną bym przekazać pałeczkę dalej dla młodszego pokolenia. W związku z powyższym chciałbym utworzyć bo od paru ładnych już lat niestety ale u nas w okolicy już nie istnieje (przestała funkcjonować) modelarnie wszelkiej maści. Czyli sklejamy co się komu podoba, ale plan mam na urozmaicenie czyli trochę plastiku trochę kartonu jakieś rzutki może jesienią latawiec może baloniki na wiosnę myślę że jest co robić ;) . Planuję utworzyć od września 2015r modelarnię w szkole w której mieści się i podstawówka oraz gimnazjum to myślę że się uzbiera jakaś mała grupka zapaleńców. Ja uczęszczałem do modelarni prowadzonej pod patronatem czy przy udziale drużyny harcerskiej to dzięki temu była też inna spójność bo były również i czasami różnego rodzaju rajdy czy też wyjazdy na pobliskie (około 30km) lotnisko. Chciałbym po wstępnym rozkręceniu tematu również zaplanować jakieś wypady z młodzieżą no ale to już poniekąd zaczynają być marzenia o utworzeniu czegoś więcej na szerszą skalę na to przyjdzie czas jak wypali i będą chętni. Może uda się zarejestrować jakieś stowarzyszenie lub przypiąć się do kogoś i pozyskać trochę grosza bo ponoś Unia daje ;) . Tym niemniej w związku z próba utworzenia czegoś czego niema czyli od podstaw no miejsce niby jakieś już jest bo wstępnie z dyrektorem mam umówione że coś wygospodarujemy a i salę gimnastyczną mamy do dyspozycji jak jakieś rzutki zrobimy ;) zwracam się do Wszystkich z prośbą odkurzenia swoich szuflad i zobaczenia bo być może coś Wam Szanowni Koledzy zalega i nie będziecie tego już sklejali i bylibyście tak mili żeby przekazać na rzecz naszej nowo tworzonej modelarni. Ja na początek chcę kupić parę modeli ale no niestety aż tyle kasiory to nie mam na zbyciu żeby kupić górę modeli dla dzieciaków a może komuś są już niepotrzebne i zawadzają to chętnie je przekaże. Adres przesyłki będzie na szkołę czyli nie że chcę sobie nazbierać modeli za fryyy chciałbym to zrobić dla dzieciaków widząc jak się motają pomiędzy monitorem a telewizorem i nie potrafią w jakiś sposób inaczej zagospodarować czasu. Czyli jeszcze raz proszę o przeszukanie swoich schowków i może coś znajdziecie na zbyciu co do formy przekazania umówimy się może mailowo lub telefonicznie mój adres to chudzma@op.pl i jestem z okolic Brzozowa to na Podkarpaciu czyli w okolicach myślę że nawet i do Krosna i okolic bym podjechał żeby nie wysyłać. Z góry serdecznie dziękuje za pomoc i pozdrawiam Wszystkich Serdecznych Modelarzy :)
Marcin Chudzikiewicz

Post zmieniony (14-04-16 21:12)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 "Modelarnia w Przysietnicy" - nie ma co kombinować :)  nowe
chudzma 11681 29-07-15 13:58
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
chudzma 506 29-07-15 13:58
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
OSTOJA 305 29-07-15 17:00
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
chudzma 336 30-07-15 11:33
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
Petrov 351 30-07-15 11:42
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
chudzma 375 30-07-15 13:41
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
Petrov 327 30-07-15 21:02
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
chudzma 332 31-07-15 12:36
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
puchacz 350 02-08-15 10:46
 Odp: Prośba w pomocy utworzenia modelarni  nowe
chudzma 327 02-08-15 21:12

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024