KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 46Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
27-07-15 17:23  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ryszard: znaczek i kartka z Sopotu przyszła, wysyłam do Davida!

 
27-07-15 18:17  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

To je rychtyk ! Chlop bandze redowac sa!

 
24-08-15 15:59  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ale zastój !
A ja myślałem, że poczytamy jakieś "Opowieści spod żagla" autorstwa ZbiG-a.
Chyba trzeba będzie powrócić do "Opowieści z messy".
Dla rozruszania strony kilka fotek militarnego złomu "made in USA and Japan". Lokalizacja - Guadalcanal (W-py Salomona) i Lae (Nowej Gwinea).
Znawcy mogą się pobawić w rozpoznanie sprzętu.

 
24-08-15 19:29  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Rozpoznałem P-38 Lightning'a i chyba F4F Wildcat'a, w armatach i czołgach nie orientuję się. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
25-08-15 07:41  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Zbyszku, chyba przesadzasz.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
25-08-15 08:02  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Chyba????

 
25-08-15 10:21  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

"Mam kilka wspomnień (dosłownie kilka!) żeglarskich, które "na papier rzucić" chciałbym, aliści nie bardzo umiem: - czy warto byłoby spróbować tutaj, na forum? Jak to zrobić, aby na grafomana nie wyjść? O ikonografii raczej mowy być nie może: przygody albowiem następowały niezapowiedziane, aparatu cyfrowego nie posiadałem, a zwykły, kliszowy "Zenith E" nie bardzo nadawał się do zdjęć "na gorąco".
Wszak sam ZbiG-u zasugerowałeś temat.

 
25-08-15 10:59  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Więc z cierpliwością poczekam. Ale nie ZA długo :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
25-08-15 13:29  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Pożyjemy, zaczekamy!
A jak zacząć ?
A po prostu -"Kiedy słońce krwawo wschodzi to w żeglarzu bojaźń rodzi lecz ja nie zważając na owe porzekadło odcumowałem..." itp. itd. ;-)
Moje "doświadczenia" żeglarskie są nadzwyczaj skromne, powiedziałbym, że żadne.
Ot, dwa, trzy dni wożono mnie na "Omedze" po Wigrach ( w opinii innych byłem dobrym nie żeglarzem lecz zaopatrzeniowcem) a raz kolega zabrał mnie w rejs (tak to był rejs!) z Gdyni do Pucka na "Omedze" - alfa (miała kabinkę i tak się chyba zwał ów gatunek).
Do Gdyni wracałem autobusem, bo jak stwierdził nie było ze mnie żadnego pożytku. Zmieniła mnie poznana przez niego w Pucku żeglarka (miała książeczkę żeglarską, ja nie) i to wyjaśnia wszystko i nie ma co się dziwić. Wspomnienia pozostały, szczególnie z miłych sercu wieczorno-nocnych biesiad wśród "braci żeglarskiej".

 
25-08-15 14:17  Odp: KARTONOWE DINOZAURY IV
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

A ja jakoś nie lubię żeglowania. Parę razy wzięto mnie na jacht na jeziorze Dąbskim. Za każdym razem płynąc w jedną stronę żałowałem że nie mam lewej nogi krótszej, a w drodze powrotnej, że prawej. Wtedy stałbym i chodził jak po równym.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 46Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024