KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
28-04-15 08:47  Odp: [P] Brak weny.
Kolniak 

 - 3

Andrzeju, to nie była "Lilla Weneda", tylko Halny. No i nie skleiłem. I nie mam zamiaru usprawiedliwiać się dwoma przeprowadzkami od tamtej pory (a każda przeprowadzka to jeden mały pożar...), po prostu sam się urządziłem tak, że na dłuższy czas mi się odechciało. Otóż poprawiałem różnice w kolorze czarnym na różnych sklejkach tuszem od drukarki - w strzykawce. Rozprowadzało się to czubkiem igły znakomicie, ale w którymś momencie chwilka nieuwagi i wielka, czarna kropla doskonale wsiąkająca w bielutki kadłub zrobiła KAP!
Leży on teraz i czeka na zmiłowanie. Zmiłowanie na pewno nastąpi, bo wreszcie kończą się wszystkie poważniejsze prace przy mieszkaniu, ślubna sobie (i mi) może trochę odpuści.

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
28-04-15 19:06  Odp: [P] Brak weny.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja to nawet nie mam weny, żeby cokolwiek sensownego tu napisać...

 
28-04-15 23:54  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ludzie !!! Co z Wami ?? Wiosna za oknem ( co prawda dzisiaj była koszmarna pogoda, lało,
zimno i w ogóle do d... ), trzy dni "łykendu " przed nami. Akurat dobry powód by za coś sensownego
się wziąć, pokleić z kartonu.
Jak było mało modeli ( królował MM.. ) to się narzekało... jak teraz modeli pod dostatkiem,
a może jeszcze więcej, to też nie tak !!

Mam tak w pamięci ułożoną listę kilkunastu tematów, za które chciałbym się wziąć. Lista
bez zmian, bo jak się za coś nowego wezmę, to na zasadzie impulsu.. Zajrzę do regału, poprzeglądam,
i za coś nowego się biorę. Mam też kilka tematów rozgrzebanych, od czasu , do czasu, cos tam
dłubię.....
Dobrym bodźcem do pracy była dla mnie choroba. Zmogła mnie grypa na początku kwietnia,
lekarz dał prawie 2 tygodnie zwolnienia. Jak już było trochę siły, wyremontowałem model
Betty, dokończyłem T-72 z MM. A teraz robię model dużego obiektu latającego. Mam koła, golenie
podwozia, wczoraj zrobiłem do końca śmigła. Teraz będą silniki.
Powrotu weny i sił dla Wszystkich !!!
:-)))))

 
29-04-15 20:02  Odp: [P] Brak weny.
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Za wszystkie odpowiedźi dziękuję.
Nareszcie się za wziąłem i zacząłem okręt,który już dawno mi chodził po głowie z pod rosyjskiej bandery.Czsu mało,bo teraz pracuję,ale przynajmniej mam kasę na modele,kupka rośnie i jakoś zbyt wolno z niej ubywa.
Relacji nie będzie ponieważ trza po kończyć zaczęte.

--
Taki sobie modelarz :)

 
29-04-15 21:48  Odp: [P] Brak weny.
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ja puszczam sobie w takich chwilach jakąś szybką napie..lankę do słuchawek (np.: Dragonforce, albo Children of Bodom) i wena przychodzi... a może to nie wena tylko nastrój bojowy...

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
29-04-15 22:26  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zbigu , to Ty nie wiesz, że nie trzeba mówić trza , a trza mówić trzeba ?? No, a co Ty za odkurzacz
kleisz ? A może odkurzacz z wentylatorkiem ?

 
30-04-15 00:14  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A bajki opowiadasz, są odkurzacze na ropę też !!! A żeby ten elektryczny silnik pracował
potrzebny jest prąd zmienny. No wychyl się Waść, co tam dłubiesz w ukryciu ???
:-))))

 
30-04-15 21:31  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Toż to jest poduszkowiec, bo po co temu skrzydła , jeśli to nie lata ???. No przecież to nie jest
samolot, skoro nie lata ... A co ja robię ? 4 silniki, duże to to jest i w oryginale doskonale
latające. Ma 12 sikawek kalibru pół cala, zasięg w tysiącach mil. Śmigła trzyłopatowe, koła
duże. Akurat te szczegóły mam zrobione, a zabieram się za silniki. Model nazywam " Grzmot"
z racji swojej wielkości. Od " wieków " ten temat " chodził " za mną , najwyższa pora była
na klejenie. Może uporam się na Paprykarza.... :-)))

 
01-05-15 11:26  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zbigu, jak coś może mieć skrzydła i nie latać ?? Toż to coś ppoż. ? A czy to jest Twoja
praca od podstaw , czy tez kleisz coś z wydanych już modeli ? Ja mam na warsztacie
Grzmota z silnikami P&W R-1830 -94 , I chyba ta maszyna miała tylko takie silniki. Skrzydła
będą miały rozpiętość jeden metr. :-)))))

 
01-05-15 19:41  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przeca napisałem : " coś z wydanych już modeli ". A nie "tematów"....
Jakiś wynalazek kleisz doprawdy. Bo ja klasyczny czterosilnikowy samolot bombowy, amerykański,
i latali na nim też po wojnie Francuzi .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024