KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 64 z 67Strony:  <=  <-  62  63  64  65  66  ->  => 
25-11-16 11:20  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
yak   

No i nie trzeba stać w kolejce do kiosku po Skrzydlatą Polskę albo Carmeny na kartki :-)

 
26-11-16 11:36  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
Wojciech Cięciwa   

Ufffff, a ja wczoraj/dziś pospałem po ponad 12h snu jestem w zasadzie gotowy do dalszego działania.
Jednak raz na jakiś czas takie coś jest potrzebne, choć fachowcy mówią że i tan nie jest to to co być powinno, czyli 6-7h snu co noc.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
28-11-16 05:15  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
Grzech 

 

A ja oglądałam w telewizorze hamerykansky film o samoskrzydle Horten Ho229
Modelarze od firmy Northrope zrobili replikę Hortena i jak oryginał też z drzewa i sklejki.
Technologia "stealth" rocznik 1944.
A co do ''Mocnych Neków"" tyż nie śpimy. ;-)))

--
Elektryczne nożyce z gór , w kosmosie nie ma większych....:-) .

 
01-12-16 02:02  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Nie. Lepiej knuć.

Abo i muzy posłuchać wspominając miłe chwile.
:-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
03-12-16 01:12  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Nocne Marki ze Stolycy wróciły gdzie głośnej muzyki słuchały. Zespól pieśni i tańca Vader z Olsztyna swe show przedstawił. :-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
06-12-16 23:12  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zbigu, gdzie poderwałeś tego "sympatycznego" wirusa ? Ja miałem tak z 10 dni temu podobne
boje z przeziębieniem. Poratowałem się takim lekarstwem o nazwie Theraflu (chyba tak się to
pisze ) . Rozpuszczalne to to jest i daje się wypić. No i też parę pastylek Ibupromu - zatoki
pomogło na katar. Pewnie już śpisz, co w Twoim przypadku jest ewenementem.......
Przyznaj się, co też Waści kleisz z pancerki ?? Zabrałem się za kolejny samolot i na razie
idzie mi to nadzwyczaj ślamazarnie. Mam trzy koła i rozbabrane detale podwozia. Ale, jak
przebrnę przez silniki, to i będzie z górki. A o pancerkę się pytam, bo mam na zbyciu lufę toczoną do T-72 ( z GPM ).
Nocnym Markom - udanej działalności wszelakiej ( Wojtkowi - knucia pozytywnego ) , a Śpiącym - mocnego snu ! Zabieram się za detale podwozia... :-)))))))

 
07-12-16 22:55  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Spać kiedyś zapewne będę, póki co chyba knuję...
Fragment tego knucia to...

A tym czasem zagadka, dla nie chrapiących, tylko na słowo harcerza bez korzystania z wujka gógla ;-), skąd jest owa zupa chmielowa w tym litrowym zasobniku? Napisane "свежее".

Fotek tyle bo obiektyw nie obejmuje na raz całości i krasawosci... :-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
08-12-16 00:14  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wojtku a'propos tego smakowitego piwa.. Pewnie "made in Rasija" , może w Kaliningradzie ?
Doczytałem nazwę " Żiguliewskoje ". A ta Krasawica nie powiem, ma czym oddychać i w co
piwo lać !!! Można kupić u nas duńskie piwo Faxe w takich beczułkach, chyba o pojemności 2 litry. Dobre piwo !!
Wojtku czyżbyś knuł w temacie RWD - 17 ??? Albo cosik podobnego ze stajni RWD ?
Zbigu wracaj do zdrowia i to szybko. Tego Topasa to skąd wytrzasnąłeś ? Czy to model z Answera ? :-))))) Dobrych snów !!

 
08-12-16 00:30  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Andrzeju, pewnie tak odnośne piwa, owa krasawica zapewne pochodzi aż z Samary i ma co prawda czym oddychać, nie mniej RWD ma numer wyższy zaprawdę. Ramen. ;-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
08-12-16 22:06  Odp: ŚPICIE XXXI czyli bezsenność kartonowa
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zbigu, fajnie, ze robisz coś z pancerki. Nie widziałem tego Topasa z Angrafu. Mam za to egzemplarz z nieistniejącego już wydawnictwa Gryfplast. Model jeszcze kreślony ręcznie ,ale
wygląda na solidne opracowanie , a osoba Autora daje gwarancję dobrej sklejalności.
Czyżbyś Wojtku kleił surówkę nowego modelu ??? Co to za Erwudziak ?
A co do piwa, to pamiętam, że w czasach Sojuzu na ichnich statkach było piwo łotewskie, nawet nienajgorsze... :-)))))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 64 z 67Strony:  <=  <-  62  63  64  65  66  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024