KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-02-17 08:14  sami popatrzcie, ręce opadają....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

http://allegro.pl/maly-modelarz-wszystkie-numery-1957-1964-i6711935569.html?reco_id=a0f07634-ee95-11e6-856f-0260dcc6b878#thumb/5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://allegro.pl/maly-modelarz-wszystkie-numery-1965-1971-i6712356962.html
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Już zawiadomiłem serwis aukcyjny, to granda na całego.

 
09-02-17 09:26  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ciekaw jestem reakcji.

 
09-02-17 10:23  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

A redakcję Małego Modelarza poinformowałeś? Oni powinni być tutaj głównym zainteresowanym.

--
pozdrawiam
Piotr


 
09-02-17 11:02  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

ponowiłem zgloszenie do aledrogo

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
09-02-17 13:19  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
yak   

Dlaczego zaczynasz zdanie z dużej litery? Czy takim sentymentem darzysz ORMO i TW Bolka, że w twoim wpisie są pisani z dużej litery, a nazwa "Polska" nie zasługuje na zachowanie zasad ortografii? Przypadek
? Nie sądzę :-)

 
09-02-17 13:19  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Taaa, jak ktoś demoluje przystanek to też nie zgłaszaj, przecież nie twoje. Jak jakiś będzie babe chciał zhańbić, też nie donoś, wszak to nie ładnie. Niech sama swojego interesu pilnuje. A ty nie wyjdziesz na konfidenta:)

Aleś wypalił.

 
09-02-17 13:46  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Felipe - gdy na moich oczach będą kradli twój samochód to mam sobie powiedzieć: CO MNIE TO OBCHODZI - NIECH FELIPE SAM PILNUJE SWEGO AUTA?

Twoje przyzwolenie na przestępcze działania tylko dlatego że to nie Ciebie okradają jest OBURZAJĄCE W NAJWYŻSZYM STOPNIU. Nie mnie biją, nie mnie okradają, nie mnie mordują - a więc nie mam podstaw do potępienia takiego przestępczego czynu. Brzydzę się taką postawą.

 
09-02-17 15:01  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
yak   

A cóż takiego masz do skarbówki? Czy nie podziwiasz rządu RFN gdy kupuje od Szwajcarów płytę z danymi obrotnych cwaniaków podatkowych. Nie podoba się jak prezes Bayernu Monachium trafia do pierdla i nie ma zmiłuj? Tak to Niemcy mogą dbać o dochody budżetu. A pan felipe to takie rozwiązania po tej stronie Odry nazywa złośliwością. Sorki, nie lubisz podatków, nie musisz. Wyemigruj do Szwecji, gdzie każdy ma wgląd w deklarację podatkową sąsiada i bez obcyndalania podpowie skarbówce, że coś dochody zza płota nie pokrywają się z ceną nowo kupionego samochodu. Gdy dwóch przedsiębiorców prowadzi biznes i jeden z nich kantuje na podatkach, to sorki ale moja sympatia jest po stronie uczciwego. No dobra trochę realizmu "uczciwszego" :-)

Post zmieniony (09-02-17 15:02)

 
09-02-17 15:06  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Po prostu ręce opadają gdy czyta się takie komentarze.
Nie znajduję słów by nazwać taką postawę ! Zapewne nie ja jeden.

 
09-02-17 16:05  Odp: sami popatrzcie, ręce opadają....
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Anarchia zatem:)

Jakoś mimo tego co napisałeś powyżej, Szwecja i Szwajcaria mają się lepiej niż Polska. A zamordyzm mają znacznie solidniejszy niż u nas. Więc trochę się twoja wizja nie trzyma kupy.
I społeczeństwo owych jakoś nie słychać by narzekało na bycie zaszczutym trybikiem w aparacie państwowo-podatkowym. No ale, masz prawo mieć swoje zdanie. Choć jest mocno kontrowersyjne i trąci idealistą ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024