KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
21-11-13 22:59  [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Założyłem ten wątek w związku z informacją ze strony wydawnictwa Dom Bumagi, że rozważają wydanie w przyszłym roku modelu tego lotniskowca. Z tego co zrozumiałem, po pojawieniu się zapowiedzi o wydaniu Akagi przez Answera, DB próbuje zorientować się na swoim forum, czy kontynuować prace nad modelem, czy je zawiesić. Chciałbym, żebyśmy też uczestniczyli w tej sondzie.
Dlatego ja jestem za tym, aby Dom Bumagi kontynuował prace i wydał swoją wersję Akagi. Tym bardziej, że ostatnie modele DB stoją na bardzo wysokim poziomie.

Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (24-11-13 22:25)

 
21-11-13 23:28  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak najbardziej powinni dalej projektować - dwa światy, kto rozumie to wie o co chodzi. Poza tym od przybytku głowa nie boli i wybór będzie.

 
21-11-13 23:33  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
Marcin K.   

Bardzo bym chciał żeby Dom Bumagi wydał Akagi.

--

 
22-11-13 01:32  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Trudna decyzja dla nich na pewno. Jeśli są pewni jakości opracowania i mają chyba dość mocno zaawansowany projekt, czemu nie.
Ja bym zaryzykował...
Choć z mojego punktu widzenia na rynek polski przygotowałbym deskę z jakąkolwiek inną banderą.
No Akagi na stertę nie kupię, ale jakiegoś Brytola czy fajnie pomalowanego Jankesa to myślę że bym sobie rzucił :-)
Róbcie panowie Eagla tego mi trza :-) Zresztą to nie koncert życzeń.
Pzdr

Post zmieniony (22-11-13 09:14)

 
22-11-13 02:15  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Jak najbardziej jestem ZA kontynuowaniem projektu modelu IJN AKAGI przez Dom Bumagi.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
22-11-13 06:45  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jestem ZA.

P.S. Coś czuję jak już DB wyda ten model pojawia się głosy, że wycinanka za droga i że konkurencja tańsza.

--
Rock Honor Ojczyzna

 
22-11-13 07:47  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

A może ktoś w końcu wyda Arizonę , HMS Dorsetshire i Tirpiza na litość boską , starczy tych skośnookich :)

 
22-11-13 08:10  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

no tak, ale pytanie NIE co ma wydać, tylko CZY ma wydać Akagi DB. Wracając do tematu, to odpowiedź jest prosta: dobrych modeli nigdy dość, nawet skośnookich

 
22-11-13 08:16  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jestem za, tylko ciekaw jestem czy za ciosem nie pójdzie wydawnictwo Halinski ;-)

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
22-11-13 08:26  Odp: [Dyskusja] IJN Akagi Dom Bumagi
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Więc odpowiadam , lepiej niech nie wyda i zajmie się czymś innym np z mojej listy :) ,

a "haliński" za ciosem nie pójdzie, bo to nie jego cios, chociaż jak ktoś pamięta pryma aprilis z przed paru lat okładkę już mają,

Post zmieniony (22-11-13 08:39)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024