KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 12Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
04-02-13 08:14  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Tak właśnie zauważyłem, że masz jakieś kombinowane oświetlenie. Ciekawi mnie jak rośliny rosną przy oświetleniu ledowym.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
04-02-13 14:59  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Oj nie mam pojęcia, mam tylko plastiki, ale podobno mają zbyt słabe parametry. Planuję w jednym z akwariów trochę zaszaleć z żywymi ale jeszcze trochę...

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
06-02-13 08:42  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Popytam na innym forum o te oświetlenie ledowe. Jedna świetlówka do mojej pokrywy to koszt ok. 50 zł. Chciałem zakombinować żeby było taniej.
Tak na przyszłość pamiętaj, że mam na oddanie trochę roślin. Jakbyś potrzebował czegoś daj znać.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
06-02-13 16:27  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

OK dzięki mam nadzieję, że w Olsztynie jeszcze pogadamy...

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
25-02-13 11:34  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O! Rybki! ;)
A to moje Ramirezki rok temu :)



pozdr,
k.

 
25-02-13 17:46  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Nie no coś pięknego, kupiłem dwie szt jakieś dwa tygodnie temu dla sprawdzenia jak się będą czuły, i chyba jedno akwa zrobię pod Apisto..... a Twoje, nic dodać nic ująć:)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
27-02-13 17:32  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
donzibi 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Witam
Jakiś miesiąc temu kupiłem dzieciakom małe akwarium z całym wyposażeniem, jakieś 25l. Problem w tym, że ciągle mętnieje w nim woda. Dokupiłem środek z florą bakteryjną Bio Nitrivec i dalej jest to samo. Lata temu miałem kilka akwariów, największe 160l z Zeberkami i niczego takiego nigdy nie miałem. Odchowałem kilka pokoleń tych pielęgnic. A teraz mam problem z małym akwarium z kilkoma Gupikami.
Możecie mi podpowiedzieć co robię nie tak? Z góry dziękuję.
Zbyszek

--

Post zmieniony (05-03-13 09:49)

 
04-03-13 22:30  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

donzibi a dużo masz rybek? Może przekarmiasz i robi Ci się syf? Ja kiedyś miałem glony przez to że nie trzymałem czystości w akwarium.

Tutaj pochwalę się moimi kakadu:



A tu akwarium w trybie wieczornym, czyli z przytłumionym oświetleniem:


Roślinki z tyłu muszą podrosnąć do powierzchni wody a z przodu zrobię trawnik wtedy może będzie lepiej wyglądać. Na zdjęciach tego nie widać ale oba boki są zarośnięte mchem jawajskim.
Konradus też zastanawiam się na Ramirezkami, mają swój urok.

--

Post zmieniony (04-03-13 22:31)

 
05-03-13 08:32  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Witam , w moim przypadku wątek powinien raczej brzmieć - Druga pasja modelarstwo.
Akwarystykę wyssałem z krwią ojca odkąd zacząłem raczkować w domu były akwaria .
Podstawówka- pomoc tacie w karmieniu suszoną dafnią , odławianie molinezji i mieczyków .
Szkoła średnia - rozmnażanie endemicznych gatunków pyszczaków z Malawi ( ściągane F1 z NRD które wędrowały do potentata na pomorzu a od niego piersze młode wędrowały do akwarium mojego i kumpla).
Studia - nadal malawi
20 lat małżeństwa - malawi .
Ostatnie lata dekoracyjne 200l , 40 l , 25 l , 2x10 l.
Podejście do ryb- jeśli nie chce mi się rozmnożyć w akwa to jej nie lubię- dlatego morskie omijam szerokim łukiem.
Pozdrawiam

--
PS pierwsze 2 baniaki typu low tech

Post zmieniony (05-03-13 08:34)

 
06-03-13 08:25  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Kolniak 

 - 3

Alski, wysysałeś krew ojca???

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 12Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024